To świetny moment, żeby kupić HyperX Cloud Flight. Bezprzewodowy headset w promocyjnej cenie

Lokowanie produktu

Pierwszy bezprzewodowy headset marki HyperX naprawdę warto kupić. Tym bardziej, że zestaw słuchawkowy Cloud Flight sprzedawany jest teraz w bardzo atrakcyjnej cenie.

26.02.2019 18.05
HyperX Cloud Flight. Bezprzewodowy headset w promocji na IEM 2019

Cloud Flight to pierwsze bezprzewodowe słuchawki nauszne w ofercie firmy HyperX. Uznany producent przewodowych headsetów dla graczy od razu trafił jednak w sedno. Jego debiutancki w tej kategorii produkt nie ma się czego wstydzić. Nawet na tle obecnej na tym rynku znacznie dłużej konkurencji.

 class="wp-image-674731"

Akcesorium zaprojektowane z myślą o komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 w momencie premiery wycenione było jednak nieco za wysoko jak na swoje możliwości. Na szczęście od premiery minęło już trochę czasu. Cena HyperX Cloud Flight właśnie spadła z okazji zbliżających się finałów IEM 2019.

Jakie są słuchawki HyperX Cloud Flight?

Zestaw stereo HyperX Cloud Flight pozwala uwolnić się od plątaniny kabli. Łączy się z komputerami i konsolami bezprzewodowo z wykorzystaniem adaptera USB (2,4 GHz) o zasięgu 20 m. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, by podłączyć go przewodowo do dowolnego urządzenia wyposażonego w port minijack.

HyperX Cloud Flight są w pełni zadowalające, jeśli chodzi o jakość dźwięku. Nie projektowano ich oczywiście z myślą o słuchaniu muzyki - chociaż i w tym zastosowaniu mogą się sprawdzić - ale przede wszystkim po to, by pomogły w porę usłyszeć skradających się wrogów. Pod tym kątem sprawdzają się świetnie.

 class="wp-image-674722"

Pomagają połączone wytrzymałym, elastycznym i regulowanym stalowym pałąkiem zamknięte nauszniki obracane o nawet 90 stopni. Taki zakres zapewnia wygodę po ich zdjęciu z głowy i założeniu na szyję. Nauszniki podświetlają LED-y, aczkolwiek korzystanie z nich skraca czas pracy na jednym ładowaniu prawie o połowę.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym modelu słuchawek dla graczy?

Jak deklaruje producent, HyperX Cloud Flight potrafią pracować do 30 godzin na jednym ładowaniu. Gracze, którzy korzystają z komputerów osobistych, mogą sprawdzić stan naładowania ogniwa - a także regulować mikrofon i głośność - za pośrednictwem oprogramowania HyperX NGenuity.

W obudowie słuchawek certyfikowanych przez TeamSpeak i Discord kryje się oczywiście mikrofon z funkcją redukcji szumów, który pozwala pozostawać w kontakcie z pozostałymi zawodnikami z drużyny. Działa on w trybie bezprzewodowym (ale nie po kablu) i jest odłączany. Docenią to gracze, którzy mają duszę samotnika.

 class="wp-image-674713"

Wadą modelu HyperX Cloud Flight jest niestety to, że nie działa on w trybie bezprzewodowym z konsolami Xbox One i Switch. Osoby, które nie mają i nie planują zakupu sprzętów od Microsoftu i Nintendo, nie powinny się tym jednak przejmować - z konsolami PlayStation 4 i pecetami dogadują się bowiem świetnie.

HyperX Cloud Flight - ile teraz kosztuje ten zestaw?

W momencie premiery słuchawki kosztowały niemal 700 zł. To było nieco za dużo jak na ten model. Nadal zresztą na stronie internetowej producenta jako sugerowana cena tego modelu podawana jest równowartość tej kwoty w euro.

Na szczęście w sklepach z elektroniką headset można nabyć taniej. Na ten moment HyperX Cloud Flight można kupić za 549 zł, a to o 150 zł mniej niż zwykle. Trzeba jednak się spieszyć - promocja z okazji IEM 2019 potrwa do 3 marca.

Tekst powstał we współpracy z RTV Euro AGD

Lokowanie produktu
Najnowsze