REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

I po ostatniej niespodziance... Oto bezprzewodowa ładowarka i bezprzewodowy powerbank do Galaxy S10

Nie wiem, czym Samsung nas zaskoczy podczas dzisiejszej premiery Galaxy S10. Cała nadzieja w Galaxy Fold, bowiem jeśli chodzi o klasyczną linię S, to właśnie poznaliśmy jej nawet najdrobniejsze elementy.

20.02.2019
17:57
Bezprzewodowa ładowarka i bezprzewodowy power bank do Galaxy S10
REKLAMA
REKLAMA

Trzymam mocno kciuki za zaprezentowanie dziś pierwszej tabletowo-telefonowej hybrydy Samsunga. Co prawda istnieje pewne prawdopodobieństwo, że któryś z wycieków na temat Galaxy S10 rozminął się z rzeczywistością – dlatego zachęcam do oglądania z nami transmisji z premiery – ale to Galaxy Fold skrywa przed nami istotne tajemnice. O najnowszym reprezentancie linii S, zdaje się, wiemy już wszystko.

Widzieliśmy też już najważniejsze z akcesoriów. Po Internecie krążą zdjęcia produktowe i specyfikacje zegarka Galaxy Watch Active oraz słuchawek Galaxy Buds. A teraz, dzięki uprzejmości redakcji WinFuture.de, poznajemy ostatnie z akcesoriów.

Bezprzewodowa ładowarka Galaxy Charging Pad oraz Samsung Wireless Power Bank – w sam raz dla twojego nowego Galaxy S10.

galaxy s10 akcesoria class="wp-image-890833"

Wraz z nowym telefonem oferowana będzie opcjonalna ładowarka, z wyglądu całkiem podobna do tej znajdującej się w bieżącej ofercie. Różnić się jednak będzie szybkością ładowania (do 12 W). Dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych. Niestety, nie znamy jej ceny.

galaxy s10 akcesoria class="wp-image-890830"

Drugim akcesorium jest pewna nowość jeśli chodzi o samsungowy sprzęt. Wireless Power Bank to – jak sama nazwa wskazuje - powerbank, który obsługuje bezprzewodowe ładowanie urządzenia w standardzie Qi. Bezprzewodowo będzie ładował telefon z mocą 5 W, zaś metodą klasyczną – a więc przewodem USB-C – z mocą 15 W. Powerbank ma być dostępny w różowej i białej wersji kolorystycznej, jego cena to 40 euro.

REKLAMA

Czekam na ciebie, Galaxy Fold.

Nie dlatego, by z telefonami Galaxy S10 miało być coś nie tak. Zapowiadają się w moim odczuciu świetnie, szkoda tylko, że będą takie drogie. Ale Galaxy Fold? Nie licząc eksperymentów małych chińskich producentów, czegoś takiego na rynku jeszcze nie było.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA