REKLAMA

Wykonujesz normalne przelewy i przy każdym wspierasz WOŚP - mBank uruchomił nowe sposoby grania z Orkiestrą

Współpraca zaczęła się rok temu, podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz mBank z WOŚP idą krok dalej. Nowa usługa bankowa pozwala przekazywać datki cały czas.

25.01.2019 11.17
mBank z WOŚP przez cały rok
REKLAMA
REKLAMA

Teraz, już pod dwóch Finałach WOŚP razem z mBankiem, można tylko tym słowom przytaknąć. W tegorocznej zbiórce mBank wpłacił na rzecz Orkiestry 3,7 mln zł - 2 mln zł "dorzucając" do przelewów i 1,7 mln zł z aukcji dzieł sztuki. Ale ważniejszą informacją jest uruchomienie nowej usługi przez mBank. Dzięki niej pieniądze można przekazywać na konto WOŚP przez cały rok.

mBank z WOŚP nie tylko podczas Finału.

Usługa „Wspieraj cały rok” dostępna jest w serwisie transakcyjnym lub aplikacji bankowej mBanku. Łatwo ją zauważyć, bo opatrzona jest znanym chyba wszystkim Polakom serduszkiem WOŚP.

Możemy wybrać na dwa sposoby, jak chcemy wspierać Orkiestrę. Może to być ustalona przez nas stała kwota, która będzie transferowana co miesiąc na konto WOŚP. Albo decydujemy się na „drobną kwotę przy każdej płatności„ (przelewie). W tym przypadku mamy do wyboru konkretną wysokość każdorazowego datku: 1, 10, 50 gr lub 1 zł.

Orkiestra pod rękę z technologią.

W tym roku mBank skutecznie przekonywał internautów do przelewów na konto WOŚP. Za każde sto takich wpłat bank dorzucał od siebie 100 tys. zł na rzecz Orkiestry.

REKLAMA

Chcąc się dorzucać razem z mBankiem nie trzeba było być wcale jego klientem. Konieczne było jednak odwiedzenie jednego z oddziałów i skorzystanie z tamtejszego, specjalnego terminalu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA