REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Wykonujesz normalne przelewy i przy każdym wspierasz WOŚP - mBank uruchomił nowe sposoby grania z Orkiestrą

Współpraca zaczęła się rok temu, podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz mBank z WOŚP idą krok dalej. Nowa usługa bankowa pozwala przekazywać datki cały czas.

25.01.2019
12:17
mBank z WOŚP przez cały rok
REKLAMA
REKLAMA

Nigdy nie stoimy w miejscu, lubimy zmiany i cieszymy się ze wszystkich nowych technologii, które jeszcze bardziej pozwalają być z młodymi ludźmi - tak Jurek Owsiak komentował rok temu podjęcie współpracy WOŚP z mBankiem.

Teraz, już pod dwóch Finałach WOŚP razem z mBankiem, można tylko tym słowom przytaknąć. W tegorocznej zbiórce mBank wpłacił na rzecz Orkiestry 3,7 mln zł - 2 mln zł "dorzucając" do przelewów i 1,7 mln zł z aukcji dzieł sztuki. Ale ważniejszą informacją jest uruchomienie nowej usługi przez mBank. Dzięki niej pieniądze można przekazywać na konto WOŚP przez cały rok.

Wszyscy staramy się wspierać Orkiestrę przez cały rok. Chociaż najbardziej jest to widoczne w dniu samego Finału. W tym roku nasi klienci okazali się bardzo hojni. I my tą nową usługą chcemy im umożliwić bycie hojnym przez cały rok - mówi Spider’s Web Kinga Wojciechowska-Rulka z biura prasowego mBanku.

mBank z WOŚP nie tylko podczas Finału.

Usługa „Wspieraj cały rok” dostępna jest w serwisie transakcyjnym lub aplikacji bankowej mBanku. Łatwo ją zauważyć, bo opatrzona jest znanym chyba wszystkim Polakom serduszkiem WOŚP.

Możemy wybrać na dwa sposoby, jak chcemy wspierać Orkiestrę. Może to być ustalona przez nas stała kwota, która będzie transferowana co miesiąc na konto WOŚP. Albo decydujemy się na „drobną kwotę przy każdej płatności„ (przelewie). W tym przypadku mamy do wyboru konkretną wysokość każdorazowego datku: 1, 10, 50 gr lub 1 zł.

Orkiestra pod rękę z technologią.

W tym roku mBank skutecznie przekonywał internautów do przelewów na konto WOŚP. Za każde sto takich wpłat bank dorzucał od siebie 100 tys. zł na rzecz Orkiestry.

REKLAMA

Umożliwiliśmy też takie wpłaty bezpośrednio z pozycji naszego serwisu transakcyjnego. Nie wykluczamy, że w przyszłości - w ramach naszej dalszej współpracy z WOŚP - będziemy korzystać z innych, najnowszych rozwiązań technologicznych - przekonuje Kinga Wojciechowska-Rulka.

Chcąc się dorzucać razem z mBankiem nie trzeba było być wcale jego klientem. Konieczne było jednak odwiedzenie jednego z oddziałów i skorzystanie z tamtejszego, specjalnego terminalu.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA