REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Media

Ukraińskie seanse kinowe przyciągnęły tłumy. Helios wyświetli kolejne filmy w języku ukraińskim

Sieć kin Helios postanowiła kontynuować swoją inicjatywę wyświetlania filmów z ukraińskim dubbingiem. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, projekt ten cieszy się ogromną popularnością wśród ukraińskojęzycznych widzów w Polsce.

01.12.2018
11:06
Filmy z ukraińskim dubbingiem w Helios
REKLAMA
REKLAMA

Na rosnącą liczbę migrantów z Ukrainy reagują nie tylko instytucje bankowe i operatorzy komórkowi. Niedawno sieć kin Helios, jako pierwsza w Polsce zorganizowała pokaz filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem. Na podobny eksperyment do tej pory jeszcze nikt się nie odważył. Według informacji, którą podaje Helios, ukraińskie seanse osiągnęły ogromny sukces - tysiące Ukraińców przyszło obejrzeć film w ojczystym języku. W związku z tak dużym zainteresowaniem ukraińskich kinomanów, sieć kontynuuje swoją inicjatywę.

W niedzielę, 2 grudnia, w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się pokaz filmu „Bohemian Rhapsody”.

To film opowiadający o zespole Queen i 15 latach z życia jej lidera, Freddiego Mercury'ego. Wydarzenia w filmie rozpoczynają się od stworzenia zespołu i kończą się koncertem Live Aid w 1985 r.

Ciekawy jest fakt, że podczas kręcenia obrazu odtworzono scenerię koncert Live Aid, jednego z największych wydarzeń w historii muzyki rockowej. Główną rolę zagrała gwiazda serialu „Mr. Robot”, Rami Malek. Reżyserem był Bryan Singer, który również pracował nad trzema epizodami filmów o X-men.

W niedzielę 9 grudnia we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce ukraińskojęzyczni widzowie zobaczą film „Narodziny gwiazdy” z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem.

REKLAMA

Musical jest już trzecim remakiem oryginalnego filmu, którego premiera odbyła się w 1937 r. W pierwszym filmie bohaterka osiągnęła sukces jako aktorka. Jednak z każdym kolejnym obrazem rodzaj jej działalności się zmieniał. W nowej wersji zobaczymy historię sukcesu piosenkarki. Warto wiedzieć, że początkowo reżyserem projektu był Clint Eastwood, jednak później ustąpił na rzecz Bradleya Coopera. Musical jest reżyserskim debiutem aktora. Główną rolę piosenkarki mogły otrzymać Beyonce czy Katy Perry, ale ostatecznie na ekranie pojawia się Lady Gaga, która ma już za sobą role w sześciu obrazach.

Bilety na seanse z ukraińskim dubbingiem można nabyć w kasach kin lub na stronie internetowej sieci Helios.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA