REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

To pierwszy taki przypadek w Polsce. Helios pokaże „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem

18 listopada we wszystkich kinach sieci Helios odbędzie się pokaz filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodni Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem. Taka inicjatywa zostanie zrealizowana po raz pierwszy w Polsce.

16.11.2018
16:28
“Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem w Polsce!
REKLAMA
372 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

W najbliższy weekend na ekrany kin trafi film „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”. To opowieść o magicznych przygodach, fantastycznych istotach i czarodziejskim świecie, który pokochały miliony fanów serii o Harrym Potterze. Sieć kin Helios po raz pierwszy w Polsce przygotowała unikalną ofertę dla widzów z Ukrainy. Premierowy pokaz filmu w języku ukraińskim odbędzie się w niedzielę, 18 listopada, we wszystkich kinach sieci Helios.

Wydarzenia z najnowszej części mają miejsce około 1927 roku w Paryżu i Londynie. Mroczny czarodziej Gellert Grindelwald (Johnny Depp) ucieka z aresztu. Planuje zgromadzić wokół siebie innych czarodziejów, którzy chcą doprowadzić do dominacji magów nad istotami niemagicznymi. Albus Dumbledore (Jude Law) próbuje złapać niebezpiecznego czarodzieja i prosi o pomoc swojego byłego ucznia i jego przyjaciół z Nowego Jorku.

 class="wp-image-840089"

Nad filmem „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”, opartym na powieściach J.K. Rowling, pracował ten sam zespół, co w pierwszej części. Reżyserem filmu jest David Yates. W filmie widzowie zobaczą odniesienia do słynnego młodego czarodzieja.

REKLAMA

W oficjalnym komentarzu, Maja Nowak, dyrektor ds. promocji i PR sieci kina Helios, mówi, że dystrybutor Warner Bros. jako pierwszy wyraził gotowość dostarczenia sieci filmu z ukraińskim dubbingiem. Przedstawiciele sieci prowadzą rozmowy na ten temat również z innymi dystrybutorami. W przypadku zainteresowania pokazami, Helios będzie kontynuował pokazy filmów w ukraińskiej wersji językowej.

Ogólnopolska premiera filmu „Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwaldu” odbędzie się dzisiaj - 16 listopada!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA