REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Bez umów i bez limitów. Oto najlepsze oferty na kartę z rozmowami i SMS-ami nolimits

Idziemy do sklepu, kupujemy kartę SIM, wkładamy ją do telefonu – i już. Gadamy, ile chcemy, nie martwimy się liczbą wysłanych SMS-ów. Bez problemów, bez zobowiązań. Kto nam da najlepszą ofertę tego rodzaju?

03.12.2018
10:03
Najlepsze oferty na kartę z rozmowami i SMS-ami bez limitów (grudzień 2018)
REKLAMA

Dziś zajmiemy się ofertami dla tych, którym zależy na prostej i taniej ofercie bez zobowiązań. Interesują nas wyłącznie usługi stricte operatorskie – a więc szukamy takich produktów, które gwarantują nam nielimitowane rozmowy i SMS-y (pakiet internetowy w tym scenariuszu nie jest kluczowy). Nie interesują nas też żadne zobowiązania – szukamy oferty na kartę. Który z operatorów da nam najwięcej za jak najmniejsze pieniądze?

REKLAMA

T-Mobile – 5 zł co 5 dni, internetowa telewizja w gratisie

To nie jest zwykła aktualizacja. Mój T-Mobile to zupełnie nowa aplikacja

W ofercie różowego operatora szczególną uwagę przyciąga Starter bez Limitów. Już za 5 zł co 5 dni otrzymujemy poszukiwane przez nas nielimitowane rozmowy i SMS-y a także brak limitów na MMS-y i jednogigabajtowy pakiet danych. Co bardzo miłe, oglądanie wideo z takich usług, jak YouTube, Netflix, Showmax, TVP VoD, TVP Stream, TVP Sport, Player, VoD.pl, Vevo, WP, Filmy Google Play, Prime Video, Chili Cinema i Wyborcza.pl nie są doliczane do naszego pakietu – możemy oglądać tam materiały bez ograniczeń. Możemy też wybrać ten starter w trybie 30 zł za 30 dni (wtedy zyskujemy dodatkowe 9 GB pakietu internetowego) oraz 25 zł za 30 dni (również dodatkowe 9 GB, ale tracimy darmowe MMS-y i brak limitów na wspomniane wyżej usługi wideo).

Orange niemal identycznie. Bez telewizji, ale za to z prezentem świątecznym

orange stacje bazowe

Orange oferuje nam usługi połączeń głosowych i SMS w trybie no limits za 7 zł doładowywanych co 7 dni – a więc niemal identycznie, co T-Mobile, tylko nieco inny okres rozliczeniowy. Do końca grudnia w ramach świątecznej promocji operator daje nam jednak aż 200 GB danych – wystarczy po aktywacji startera wysłać stosownego SMS-a. Które możemy wykorzystać nie tylko na oglądanie wideo z Internetu, ale też na dowolny inny cel. Choć w ramach tej oferty nie mamy nielimitowanych MMS-ów.

Virgin Mobile – w prostocie siła

virgin mobile #freemium

U tego operatora w ramach oferty #Gigadaje 7 płacimy 7 zł za 7 dni użytkowania karty. A więc opłata za głosowe i SMS-owe nolimits na kartę jest w wysokości identycznej, co wskazana wyżej konkurencja. Co dostajemy ponad to? W zasadzie tylko jedno: 3-gigabajtowy pakiet internetowy. Choć zapewne nam to w zupełności wystarczy, skoro szukamy oferty głównie do dzwonienia.

W sieci Play pakiet internetowy jest opcjonalny. Ale rzadziej będziemy płacić

play next abonament w aplikacji subskrypcja cennik jak to działa

Play Unlimited na kartę również proponuje niską opłatę, tym razem w kwocie 9 zł. W zamian mamy nielimitowane rozmowy głosowe i SMS-y. To doładowanie – w przeciwieństwie do konkurencji – wystarczy nam jednak aż na 50 dni. Pakiet danych trzeba jednak dokupić osobno: najtańszy z nich to 600 MB danych za 5 zł miesięcznie.

A2mobile – nielimitowane wszystko poza Internetem

darmowe rozmowy sms na kartę

Ten operator będzie próbował skusić ofertą Niewyczerpalne Rozmowy i Wiadomości. W zamian za comiesięczne doładowanie w wysokości 15,90 zł otrzymamy faktycznie niewyczerpywalne minuty, SMS-y i MMS-y. Jeżeli jednak będzie potrzebny pewien niewielki pakiet danych, po dopłacie 4 zł miesięcznie możemy przejść na plan Niewyczerpalne Wszystko z 5-gigabajtowym pakietem danych.

Lajt Mobile i jego pakiet studencki możesz kupić nawet będąc seniorem

darmowe rozmowy sms na kartę

Nie jest jasne czemu operator nazwał swoją najkorzystniejszą ofertę na kartę nolimits pakietem studenckim – regulamin nie wymaga bycia studentem żadnej uczelni, klientem może zostać każdy. A jest to oferta godna rozpatrzenia dla tych, którym oprócz rozmów i SMS-ów są potrzebne Internet i MMS-y. Te również nie są limitowane, choć po przekroczeniu 10 GB transferu zmniejszy się prędkość działania usługi. Cena? 19,99 zł miesięcznie.

Lyca Mobile do powyższego każe dopłacić całe 10 gr. Da jednak aż 30 GB Internetu

darmowe rozmowy sms na kartę

Gdybyśmy byli przesadnie drobiazgowi, musielibyśmy zakwalifikować ofertę Do Wszystkich S od Lyca Mobile za gorszą od tej proponowanej przez Lajt Mobile – wszak Pakiet Studencki jest o 10 gr tańszy. Operator ten zapewnia jednak nie 10 GB, a 30 GB w pełnej prędkości. Co prawda rozmiar paczki danych jest poza naszym dzisiejszym konkursem, odnoszę jednak wrażenie, że warto te 10 gr dopłacić.

Viking Mobile nie uznaje łupienia i podboju świata bez solidnej paczki danych

Mobile Vikings VIKejszyn

Najtańsza oferta z nielimitowanymi SMS-ami i rozmowami u tego operatora to Viking 25 No Limit. Kosztuje – jak nazwa sugeruje – 25 zł miesięcznie. W ramach tej opłaty otrzymujemy jednak dodatkowo nielimitowane MMS-y oraz 15-gigabajtową paczkę danych. Plus kolejne 10 GB jednorazowo na start.

Plushowy nolimit za 25 zł miesięcznie. Dla uzależnionych od mediów społecznościowych

Plush chce od nas 25 zł miesięcznie za darmowe SMS-y, MMS-y, rozmowy głosowe i 10-gigabajtową paczkę danych, której rozmiar się zwiększa im dłużej będziemy związani z tą siecią. Paczka danych nie jest jednak pomniejszana przez usługi YouTube, Facebook, Instagram, Messenger czy WhatsApp. A więc możemy przeglądać najpopularniejsze media społecznościowe do woli, bez dodatkowych opłat.

W Heyah pierwszy miesiąc taniej

Oferta Heyah jest bardzo prosta. W zamian za 25 zł miesięcznie otrzymujemy brak limitu na rozmowy, SMS-y i MMS-y a także 10 GB paczkę danych. Jeżeli jednak potrzebujemy czegoś tylko na chwilę, to oferta staje się znacznie bardziej atrakcyjna: na pierwsze doładowanie (i tylko pierwsze) wydamy tylko 12,50 zł.

Plus puszcza oko do fanów sportu

darmowe rozmowy sms na kartę

Czym wyróżnia się oferta Plusa? Na pewno nie podstawami. Również i u tego operatora w zamian za 25 zł za pakiet JA + Rozmowy do wszystkich zniesione zostaną na miesiąc limity na SMS-y, rozmowy i MMS-y, a oprócz tego otrzymamy 15 GB Internetu. Plus dorzuca jednak w prezencie 30-dniowy dostęp do pakietu Ipla Sport – z którego możemy skorzystać na dowolnym urządzeniu, również na naszym smart TV.

Nju Mobile prawie stuknęła trzydziestka

nju mobile

Nie chodzi jednak o wiek operatora, a o kwotę, jaką musimy wyłożyć na pakiet nolimits. W ramach usługi Wszystko za nie więcej niż 29 zł otrzymamy za 29 zł nielimitowane SMS-y, MMS-y, połączenia głosowe i 10-gigabajtowy pakiet danych. Atutem tej oferty są nagrody za lojalność – im dłużej jesteśmy w nju, tym nasz pakiet jest większy: po pół roku wzrasta on dwukrotnie, po roku o kolejne 5 GB, po dwóch latach trzykrotnie.

Red Bull Mobile do tej trzydziestki dobija

red bull mobile nowa oferta abonament prepaid play

Trzeba bowiem wydać 30 zł na miesiąc, by mieć brak limitów na SMS-y i rozmowy głosowe, a także brak limitu na MMS-y i 13-gigabajtową paczkę danych. Red Bull Mobile wyróżnia się jednak pewną elastycznością: nie musimy decydować się na 30-dniowy okres. Jeżeli potrzebujemy nielimitowanych połączeń na 15 dni, zapłacimy 15 zł. Jeżeli na 5 dni – 5 zł. Pakiet danych jest wtedy stosownie pomniejszany.

wRodzinie dla długodystansowców

REKLAMA
darmowe rozmowy sms na kartę

Na pierwszy rzut oka oferta na kartę sieci wRodzinie nie wyróżnia się niczym. Ot 30 zł za brak limitu na SMS-y i wiadomości głosowe oraz 10 GB paczkę danych. Wczytajmy się jednak głębiej: to opłata nie za 30, a za 60 dni. W efekcie płacimy więc tylko 15 zł miesięcznie, choć opłatę za dwa miesiące musimy uiścić w całości z góry. To bardzo dobra oferta.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA