Biznes  /  News

To prawdopodobnie najlepsza oferta nolimits na kartę. Sieć wRodzinie z pakietem 30 zł na 60 dni

To prawdopodobnie najlepsza oferta nolimits na kartę. Sieć wRodzinie z pakietem 30 zł na 60 dni
231 interakcji
dołącz do dyskusji

Ze świecą szukać na polskim rynku tańszej oferty. wRodzinie oferuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, SMS-y i 10 GB internetu na dwa miesiące w cenie 30 zł.

wRodzinie to marka Aero2, czyli sieci, która zasłynęła bezpłatnym, choć wolnym dostępem do internetu. Zasięg zapewniony jest więc dzięki architekturze Plusa, co sprawia, że nie powinniśmy mieć problemów z dostępnością.

Bez limitów i 10 GB internetu

Tak można streścić Pakiet 60 dni. Jest on reklamowany jako idealny dla seniorów, ale może się sprawdzić również w przypadku osób, które nie korzystają intensywnie z internetu mobilnego i 5 GB miesięcznie zaspokaja ich potrzeby. Po przekroczeniu limitu danych transfer zwalnia (do poziomu nie niższego niż 512 kb/s), a opłaty naliczane są co 100 kB. Można jednak kupować paczki danych i resetować lejek za dodatkową opłatą.

To prawdopodobnie najlepsza oferta nolimits na kartę. Sieć wRodzinie z pakietem 30 zł na 60 dni class="wp-image-785134"

Szkoda, że operator nie zadbał o pakiet danych dla osób podróżujących po krajach Unii Europejskiej.

Startery wRodzinie dostępne są w placówkach Poczty Polskiej.

Dodatkowo, można je zamówić online za darmo. Aby aktywować pakiet trzeba najpierw doładować konto na kwotę co najmniej 30 zł, a później na klawiaturze telefonu wybrać krótki kod USSD *222*1#. Pakiet będzie się odnawiał dopóki na koncie będziemy mieli środki lub z niego samodzielnie nie zrezygnujemy.

Nowy lider cenowy?

Dotychczas liderem opłacalności było a2Mobile, które za 19,90 zł oferowało pakiet bez limitów (także na dane, choć z lejkiem po 5 GB) na 31 dni. Drugie miejsce na podium należało do lajt mobile. Ten wirtualny operator kusił ofertą na 30 dni za 19,99 z nimilitowanymi połączeniami, SMS-ami i 10 GB internetu.

Tyle jeśli chodzi o oferty na kartę. W przypadku abonamentu ciekawie prezentuje się Otvarta, która za 17,99 zł daje tzw. nolimits i 6 GB internetu na miesiąc.