REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Crash Bandicoot daje gazu! Crash Team Racing: Nitro-Fueled na pierwszym zwiastunie

Crash Bandicoot ponownie podbił nasze serca dzięki N.Sane Trilogy, ale Naughty Dog stworzyło też przecież jeszcze jedną grę z "liskiem".

07.12.2018
6:06
Crash Team Racing Nitro-Fueled
REKLAMA
REKLAMA

Na tę zapowiedź wielu czekało chyba z największa niecierpliwością. Domysły okazały się celne i podczas The Game Awards rzeczywiście zobaczyliśmy remaster kultowego Crash Team Racing z 1999 roku. Oj, jak ta gra ślicznie wygląda! Robi równie wielkie wrażenie jak zeszłoroczne N.Sane Trilogy. Odświeżona wersja szalonych gokartów otrzymuje oprawę godną naszych czasów.

Remaster nazywa się Crash Team Racing: Nitro-Fueled.

Za efektowny lifting odpowiada tym razem nie Vicarious Visions, tylko studio Beenox, które w ostatnich latach pracowało przy różnych tytułach Activision, jak choćby Call of Duty: Black Ops 4 czy Skylanders: SuperChargers. Deweloperzy podkreślają oczywiście, że do oryginału podchodzą z szacunkiem, ale zamierzają też wzbogacić grę o kilka usprawnień. Pierwszym jest możliwość gry w sieci, jak przystało na grę wydaną w tym wieku. Drugim są nowe gokarty i trasy. Poza tym wszystkie postacie, trasy, power-upy czy tryby oczywiście wrócą. W nadchodzących miesiącach poznamy też pewnie inne nowe elementy, które sprawią, że CTR nie będzie tak archaiczny w porównaniu z takim Mario Kart 8 Deluxe.

REKLAMA

Studio zaznacza, że wiedzą, iż Crash Team Racing to nawet nie tyle gra wyścigowa, co gra o postaciach i świecie Crasha Bandicoota. Z tego powodu wiele uwagi poświęcane jest projektowi plansz i animacjom postaci, co widać już na samym zwiastunie. Osobiście nie mogę się doczekać i liczę na jak najwięcej nowości.

Crash Team Racing: Nitro-Fueled pojawi się 21 czerwca 2019 roku na - uwaga - PS4, Xboksie One i Switchu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA