REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Blik + Pekao + bankomaty Euronet i Planet Cash = to działa

Po tym, jak wcześniej w tym roku Bank Pekao S.A. umożliwił swoim klientom płacenie Blikiem w internecie i sklepach stacjonarnych, czas na kolejne udogodnienie. Teraz Blik pomoże wpłacić też pieniądze na swoje konto z bankomatów Euronet i Planet Cash.

11.12.2018
17:32
Blik Bank Pekao SA
REKLAMA
REKLAMA

Blik coraz lepiej czuje się w Polsce, ale ma apetyt na jeszcze więcej. I faktycznie ekspansja trwa w najlepsze. Kolejne informacje o rekordach Blika już nikogo nie dziwią. Tym sposobem zapłacimy już w Biedronce i odbierzemy paczkę z InPostu. Ale to nie koniec.

Bank Pekao S.A. zaprasza z Blikiem do bankomatów.

Teraz właśnie dochodzi kolejna okazja, gdzie Blik może okazać się pomocny. Klienci Pekao S.A mogą już korzystać z tej formy transakcyjnej przy okazji wpłacania pieniędzy na swoje konto z blisko 3000 bankomatów Euronet i 600 Planet Cash. Oferta przygotowana jest tak dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Blik dzięki dostępowi do bankomatów ma rosnąć jeszcze szybciej.

Polski Standard Płatności - operator Blika - po trzech kwartałach 2018 r. mógł się chwalić ponad 24,3 mln transakcji – trzy razy więcej niż w trzecim kwartale 2017 roku. Od stycznia 2018 r. użytkownicy skorzystali z Blika już ponad 57 milionów razy. Dzięki udostępnieniu wpłat w bankomatach Euronet i Planet Cash ów rekord ma być szybko pobity.

REKLAMA

Jak wpłacić pieniądze przez bankomat Blikiem?

Co trzeba zrobić, żeby jako klient Pekao S.A. wpłacić w bankomacie pieniądze Blikiem? Przede wszystkim należy wybrać opcję „Wpłata BLIK”. Następnie w aplikacji PeoPay trzeba wygenerować kod BLIK. W kolejnym kroku klient wpisuje we wpłatomacie ów kod. Potem tylko potwierdza wpłatę na swoim telefonie i wpłaca pieniądze. Na ekranie głównym aplikacji PeoPay wyświetli się potwierdzenie wpłaty.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA