REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Święta w Orange dla firm przyszły wcześniej. Galaxy S8 i Huawei P20 do wyrwania w bardzo niskich cenach

Skoro spadł już śnieg, to czas najwyższy zacząć informować o najlepszych świątecznych promocjach. Firma Orange zaczęła od bardzo korzystnej promocji dla polskich przedsiębiorców.

19.11.2018
17:16
orange-dla-firm-promocja-swieta
REKLAMA
REKLAMA

W Orange dla firm pojawiła się oferta limitowana, w której dostępne są dwa bardzo dobre smartfony: Samsung Galaxy S8 oraz Huawei P20 64 GB. Oba urządzenia kosztują miesięcznie 23 zł netto w planie Dla Firm z MultipakiemXXL, przy umowie na 36 miesięcy.

Samsung Galaxy S8 i Huawei P20 w Orange dla firm - radzimy się pospieszyć

the missed spaceflight class="wp-image-555153"

W oficjalnym komunikacie informującym o świątecznej promocji dla przedsiębiorców Orange zaznacza, że będzie ona dostępna do czasu wyczerpania zapasów telefonów. Dlatego też radzę się pospieszyć. S8 albo P20 za 23 zł miesięcznie to bardzo dobra oferta i podejrzewam, że skusi ona wiele osób. Za tydzień może okazać się, że jeden z tych modeli jest już niedostępny.

Jeśli chodzi o cenę samego abonamentu, to wybierając plan Dla Firm z Multipakiem XXL kosztuje 70 zł netto/mies. Za tę cenę przedsiębiorcy otrzymują nielimitowane:

  • rozmowy do wszystkich w kraju i w UE
  • SMS/MMS w kraju i w UE
  • Internet w telefonie
  • Połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady

Oraz 200 min w roamingu na połączenia wykonywane do Polski z wybranych krajów i pomiędzy nimi. Czas połączeń jest wymienny na SMS i MMS.

Który telefon z promocji wybrać?

huawei class="wp-image-706140"

Dobre pytanie. Oba telefony mają bardzo podobną specyfikację, ale - jak to zwykle bywa - diabeł tkwi w szczegółach. Zacznijmy od zalet Samsunga Galaxy S8. Zeszłoroczny flagowiec Koreańczyków może pochwalić się wyższym stopniem ochrony, niż P20 (IP68 vs IP53). Ma też lepszy wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED, chroniony przez szkło Corning Gorilla Glass. Do tego można ładować go bezprzewodowo (obsługuje standardy PMA oraz Qi), a jeśli wbudowane 64 GB przestaną nam wystarczać, pamięć wewnętrzną można rozszerzyć przy pomocy karty microSD (do 256 GB).

REKLAMA

Mocne strony Huaweia P20 to szerszy ekran (proporcje 18,7:9), wbudowany w procesor chip neuronowy (NPU), oraz wygodniejsza - moim zdaniem - nakładka systemowa na Androida EMUI. P20 ma też większy akumulator (3400 mAh vs 3000 mAh) jednak w codziennym użytkowaniu trudno to zauważyć. Oba telefony trzeba ładować codziennie.

Osobiście wybrałbym S8. Do tego wyboru przekonują mnie najbardziej: możliwość bezprzewodowego ładowania, lepszy aparat i wyświetlacz AMOLED. No i moim zdaniem jest trochę ładniejszy, ale to znowu kwestia wyłącznie gustu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA