REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Dokumenty do doradcy prześlemy drogą elektroniczną. Jakikredyt.pl wprowadził wnioski online

Startup Jakikredyt.pl umożliwi teraz nie tylko wybranie najlepszej oferty kredytowej, ale również wypełnienie wszystkich potrzebne dokumentów online. Cały proces załatwiania formalności związanych z kredytem ma zająć zaledwie godzinę.

14.11.2018
14:08
Jakikredyt.pl z wnioskiem online
REKLAMA
REKLAMA

W tym roku kwota kredytów mieszkaniowych ma wzrosnąć o 17 proc. Tym samym, zgodnie z przewidywaniami Biura Informacji Kredytowej, do kredytobiorców w 2018 r. w sumie trafi 55 mld zł. Bardzo możliwe, że z taką sytuacją będziemy mieli do czynienia także w 2019 r. Dopingują temu zapowiedzi Rady Polityki Pieniężnej, z których wynika, że stopy procentowe w przyszłym roku nadal pozostaną bez zmian.

Doskonale wpisał się w ten obraz startup Jakikredyt.pl. W serwisie od początku można było zapoznać się z ofertą kredytową największych banków w Polsce. Na liście znalazły się: Alior Bank, Santander, PKO, Millennium Bank, BGŻ BNP Paribas, BOŚ Bank, mBANK, Bank Pekao, ING, Raiffeisen POLBANK i Bank Pocztowy. Teraz fintech wprowadza nowe funkcje, dzięki którym korzystanie z Jakikredyt.pl ma być już nie tylko skuteczne, ale też bardzo szybkie.

Wniosek online, czyli oszczędzamy czas.

Nowa funkcja – wniosek online – umożliwia przesłanie ekspertowi Jakikredyt.pl wszystkich wymaganych przez banki dokumentów drogą elektroniczną. Po ich wypełnieniu i skompletowaniu wystarczy kliknąć przycisk “wyślij wniosek do eksperta”. Wtedy serwis automatycznie prześle je do wybranego doradcy. Tego można poprosić o kontakt w ciągu 24 godzin. W przyszłości serwis planuje też wprowadzić możliwość spotkania online z doradcami.

Dzięki temu kredytobiorca całość formalności może załatwić w dowolnej dla siebie chwili. Nie ma potrzeby dostosowywania się do godzin pracy eksperta, które z reguły pokrywają się z godzinami pracy kredytobiorcy. Czas zaoszczędzony na dojazdach, spotkaniach i ręcznym wypełnianiu wniosków do różnych banków można przeznaczyć na inne aktywności związane z zakupem nieruchomości.

Jakikredyt.pl to czwarta generacja pośrednictwa kredytowego, a nie porównywarka.

REKLAMA

Twórcy startupu Jakikredyt.pl przekonują, że są pierwszym polskim serwisem czwartej generacji pośrednictwa kredytowego. Po znanych już doskonale doradcach bankowych, firmach pośrednictwa kredytowego i porównywarkach internetowych. Od porównania do tych ostatnich w Jakikredyt.pl się odżegnują.

W przeciwieństwie do porównywarek kredytowych Jakikredyt.pl pozwala wygenerować online wszystkie wnioski potrzebne do kredytu hipotecznego. Do tego można je w serwisie wypełnić automatycznie - od razu dla wielu banków jednocześnie. Dodatkowo użytkownik dostaje w pełni transparentną listę ofert bankowych, z których żadna nie jest faworyzowana, a wszystkie jego dane pozostają w serwisie i nie są przekazywane bankom.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA