1. Spider's Web
  2. Technologie

Polujesz na smartfony LG? Nie było lepszego momentu, by kupić je u operatora

Lokowanie produktu

Najbliższe tygodnie będą najlepszymi na wszelkie zakupy elektroniczne (i nie tylko). Począwszy od Czarnego Piątku aż po świąteczne wyprzedaże możemy liczyć na grube obniżki cen. Nie ominęły one także operatorów, u których można wyrwać smartfony taniej niż zwykle.

21.11.2018
21:34
Jaki telefon od operatora? Przeglądamy promocje na smartfony LG
194 interakcji
dołącz do dyskusji

Szał wyprzedaży dopiero zbliża się do apogeum, ale już teraz nie brakuje promocji, które skłonią nas do sięgnięcia po portfele. I tak na przykład firma LG we współpracy z operatorami przygotowała szereg obniżek na swoje sprzęty, nie tylko mobilne.

LG w Play i Orange kusi przecenami.

W ramach Black Week, czyli tygodnia poprzedzającego Czarny Piątek, smartfony i inne sprzęty LG możemy nabyć w Play nawet o 200 zł taniej.

I tak możemy zdecydować się na topowego LG G7 ThinQ, z wpłatą własną obniżoną z 299 zł do 99 zł i umową na 24 miesiące. Wysokość raty uzależniona jest oczywiście od wybranej umowy, ale oscyluje ona w okolicach 110 zł/mies.

Jeszcze korzystniej wypada nowa, „lajtowa” wersja LG G7 Fit, o której pisał niedawno Karol Kopańko. Wpłata własna za ten telefon wynosi ledwie złotówkę, a następnie ok 50 zł/mies. + cena abonamentu. Decydując się na LG G7 Fit teraz, gratis dostaniemy także kapitalne słuchawki Tone Platinum SE o wartości 849 zł, rok gwarancji na ekran oraz rabat do sklepu New Balance.

 class="wp-image-843227"

A skoro o słuchawkach mowa, to jeśli nie jest nam potrzebny smartfon, ale chcielibyśmy dobrać jakiś gadżet do umowy z operatorem, warto spojrzeć na słuchawki LG Tone Infinim, które przez Black Week kosztują w Play tylko 10 zł miesięcznie z wpłatą własną wynoszącą złotówkę.

Podobne obniżki znajdziemy w Orange, gdzie rozpoczęła się już wyprzedaż przedświąteczna na modele LG.

U pomarańczowego operatora bardzo korzystnie wypadają zestawy „dla dwojga”. Wiadomo bowiem, jak jest – jedna połówka chce mieć coś lepszego, drugiej do szczęścia w zupełności wystarczy telefon z niższej półki.

 class="wp-image-843230"

W tym duchu Orange oferuje dwa zestawy: LG Q7 wraz z LG K9 za 50 zł miesięcznie (+koszt abonamentu) lub nowy LG G7 Fit wraz z LG K9 za 75 zł miesięcznie (+koszt abonamentu). W obydwu przypadkach wpłata własna wynosi złotówkę, a czas trwania umowy to 24 miesiące.

U wszystkich operatorów w bonusie czeka na nas… gotówka.

A konkretniej, czek na wypłatę pieniędzy z bankomatu przy użyciu BLIK-a. Jeśli kupimy u operatora LG G7 ThinQ lub LG Q7 przed 30 listopada, otrzymamy odpowiednio 300 lub 150 zł plus roczną gwarancję na wyświetlacz smartfona.

Biorąc pod uwagę pozostałe obniżki cen, teraz jest najlepszy moment, by kupić smartfon LG u operatora. Często bywa tak, że zakup telefonu wraz z abonamentem nie jest najszczęśliwszą decyzją finansową. Jednak w tym tygodniu smartfony możemy nabyć u operatorów w cenach równie atrakcyjnych, co w wolnej sprzedaży, do tego zgarniając dodatkowe bonusy. Nic tylko brać.

*Materiał powstał we współpracy z LG

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze