1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Technologie
  4. Zakupy

Dzień Singla nadal trwa - oto najlepsze promocje [LIVE BLOG]

Już 11 listopada ma miejsce chiński Dzień Singla 2018, czyli jedno z największych świąt handlowych na świecie. Zostało ono zapoczątkowane w 2009 roku przez platformę sprzedażową Alibaba, ale z czasem do zabawy przyłączyły się też inne azjatyckie sklepy. Święto to staje się popularne również w Polsce.

Dzień Singla 2018 - najlepsze promocje i okazje
369 interakcji
dołącz do dyskusji

Dzień Singla jest odpowiedzią na dwa zachodnie święta. Po pierwsze, jest odwrotnością Walentynek, czyli dnia zakochanych. Oprócz tego jest odpowiedzią na Czarny Piątek i Cyfrowy Poniedziałek, czyli zachodnie promocje odbywające się zaraz po Święcie Dziękczynienia. W wielkim skrócie, w Dniu Singla chodzi o to, aby każdy samotny mieszkaniec Chin zrobił sobie drobny prezent w dniu, w którym w kalendarzu spotykają się wyłącznie samotne jedynki (11.11).

Dzień Singla z roku na rok staje się coraz popularniejszy.

Jak donosi PayU, właśnie tego dnia Alibaba bije kolejne handlowe rekordy. Przykładowo, rok temu na Aliexpress w Dzień Singla sprzedano produkty o łącznej wartości 25,4 mld dol. To robi wrażenie, zwłaszcza że podczas pierwszej edycji Dnia Singla, w 2009 roku, wyniosły zaledwie 100 mln dol. Różnice w obrotach są widoczne gołym okiem.

Dzień Singla: lista promocji i kodów rabatowych class="wp-image-528119"

Dzień Singla wystartuje lada moment, a chińskie sklepy już zapowiadają przewidziane na te święto zakupy. Dlatego warto śledzić Aliexpress, jak też sprawdzone chińskie sklepy, takie jak Gearbest, Banggood oraz Lightinthebox. Powinno być w nich dostępnych mnóstwo promocji. Sprawdzajcie jednak dokładnie ceny! Chińczycy często je zawyżają, żeby potem zrobić wirtualną promocję.

Należy też pamiętać o bardzo długim czasie transportu przesyłek z Państwa Środka. W zeszłym roku zdecydowana większość przedmiotów kupionych z okazji Dnia Singla dotarła do mnie dopiero w styczniu, a ostatnia paczka z listopadowymi zakupami zawitała w moim mieszkaniu na początku maja. Właśnie dlatego radzę nie kupować gwiazdkowych prezentów na Aliexpress. No chyba że chcecie je wręczyć swoim bliskim nie w najbliższe, ale dopiero przyszłe Święta Bożego Narodzenia.

Już niebawem poniżej znajdziecie najlepsze oferty na Dzień Singla 2018. W komentarzach wrzucajcie też swoje promocje. Będę je na bieżąco dodawał do livebloga!

Najlepsze promocje na Dzień Singla – lista aktualizowana na bieżąco:

Jeżeli nie widzisz tutaj listy promocji, prawdopodobnie korzystasz z wersji AMP wpisu udostępnianej przez Google. Żeby zobaczyć promocje, kliknij w ten link.