REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Cyber Monday 2018: najlepsze promocje. Lista aktualizowana na bieżąco

Co prawda Black Friday 2018 już za nami, ale nie oznacza to, że święto zakupów już się zakończyło. Właśnie trwa jego kolejna odsłona, czyli Cyber Monday 2018.

26.11.2018
9:32
Cyber Monday 2018: najlepsze promocje. Lista aktualizowana na bieżąco
REKLAMA
144 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Black Friday to amerykańskie święto, które z roku na rok zdobywa popularność także w Polsce. Właśnie dlatego w Czarny Piątek 2018 na łamach Spider’s Web umieściliśmy live blog, w ramach którego zbieraliśmy najciekawsze okazje, promocje i kody zniżkowe do sklepów internetowych.

Zaczyna się Cyber Monday 2018

To kolejne święto zakupowe, które następuje w pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku. Cyber Monday ( znany w Polsce jako Cyfrowy Poniedziałek) powstał w 2005 r. początkowo było świętem poświęconym zakupom w sieci. Z czasem jednak Internet stał się tak ważnym elementem naszego codziennego życia, że oba wydarzenia samoistnie połączyły się w czterodniowe święto wyprzedaży, z których najlepsze dostępne są w piątek i poniedziałek.

 class="wp-image-845447"

Co kupimy taniej podczas Cyber Monday 2018? Na Spider’s Web skupimy się na wyszukiwaniu najlepszych promocji na sprzęty elektroniczne, takie jak komputery, smartfony, tablety, smartwatche i smartbandy, aparaty oraz drony. Nie zabraknie także wielu ciekawych ofert związanych z cyfrową rozrywką, czyli gier, filmów oraz zniżek na usługi streamingowe.

Cyber Monday 2018 to dobra okazja na świąteczne zakupy

Pamiętajcie, że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Obecnie zaczyna się sezon świątecznych zakupów prezentowych, na które nasi rodacy przeznaczają średnio 451 zł. Jest to istotna kwestia, ponieważ według badań aż 42 proc. upominków kupujemy właśnie przez Internet.

W Cyber Monday 2018 bierze udział wiele polskich sklepów, w których termin dostawy wynosi maksymalnie kilka dni Oznacza to, że nie powinno być problemów z dostawą przed wigilią Bożego Narodzenia. Jeśli nie masz pomysłu na świąteczny prezent, sprawdź naszą listę, w której zebraliśmy najciekawsze kazje, promocje i kody zniżkowe do sklepów internetowych.

Cyber Monday 2018: najlepsze promocje – lista aktualizowana na bieżąco:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA