Do Biedronki trafiają trzy sprzęty, które pomogą w świątecznych porządkach

Lokowanie produktu
12.11.2018 19.29
W Biedronce: robot sprzątający, odkurzacz i bezprzewodowy mop elektryczny

Już w najbliższy wtorek, 13.11.2018 r., do sklepów Biedronka trafią sprzęty Hoffen z kategorii Smart AGD. Znajdzie się wśród nich robot sprzątający, wielofunkcyjny odkurzacz oraz bezprzewodowy mop elektryczny. Mogą one okazać się bardzo pomocne w czasie przedświątecznych porządków.

Sprzęty z Biedronki zwykle cechują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wiele osób interesuje się nimi, ponieważ nie chce płacić za markę. Sam przekonałem się, że sprzęty z Biedronki potrafią zawstydzić droższą konkurencję.

Przykładem tego jest chociażby używana przeze mnie od ponad roku parownica marki Hoffen, która kosztowała zaledwie 60 zł. Okazała się na tyle dobra, że zdecydowałem się zakupić pozornie lepszy model Tefala, który był 10 razy droższy. Po kilku dniach użytkowania oddałem go do sklepu - sprzęt z Biedronki okazał się lepszy na wielu poziomach. Wyrzucał więcej pary i zdecydowanie sprawniej prasował tkaniny. Używam jej zarówno w domu, jak też na licznych wyjazdach służbowych i polecam jej kupno praktycznie każdemu.

 class="wp-image-814907"

Jakie sprzęty Hoffen trafią do Biedronki?

Robot sprzątający

Hoffen Systematic to podstawowy model robota sprzątającego, który kosztuje 399 zł. Oferuje on możliwość ustawienia harmonogramu pracy, dzięki czemu potrafi sprzątać pod nieobecność domowników. Urządzenie może poruszać się z dwoma prędkościami, zaś zestaw wszystkich niezbędnych czujników i akcesoriów sprawia, że jest to sprzęt absolutnie bezobsługowy.

 class="wp-image-837227"

Hoffen Systematic został wyposażony w trzy szczotki - dwie boczne zgarniające brud oraz jedną turboszczotkę zasysającą nieczystości do środka urządzenia. Robot bez najmniejszego problemu wykrywa ściany, progi i schody, dzięki czemu sprawnie porusza się po domu. Ma też dotykowy wyświetlacz LED informujący o poziomie naładowania i pozostałym czasie pracy. Na ekran nie będziemy jednak zbyt często zerkać, ponieważ po zakończeniu sprzątania odkurzacz może sam wrócić do stacji dokującej pełniącej rolę ładowarki.

 class="wp-image-837224"

W ramach ciekawostki warto dodać, że model ten już rok temu był dostępny w sklepach i okazał się znacznie lepszy od kosztującego tyle samo modelu Dirt Devil Libero M606 dostępnego w konkurencyjnej sieci dyskontów.

Wielofunkcyjny odkurzacz

Drugim urządzeniem, które na dniach trafi do Biedronki, jest kosztujący 349 zł bezprzewodowy odkurzacz marki Hoffen. To bardzo atrakcyjna cena, bo ostatnio testowałem wyposażony w podobne funkcje model Philipsa, za który trzeba było zapłacić ponad 2000 zł.

 class="wp-image-837233"

Pełni on role aż trzech sprzętów: odkurzacza do podłóg, samochodowego oraz mopa. Akumulator o pojemności 2000 mAh sprawia, że może wytrzymać nawet dwie godziny ciągłej pracy, co jest bardzo dobrym wynikiem. Na wygodę sprzątania powinna pozytywnie wpływać bezprzewodowa konstrukcja, cicha praca i możliwość sterowania sprzętem bezpośrednio z uchwytu.

 class="wp-image-837236"

W tym przypadku przydatne dodatki to wbudowane diody oświetlające sprzątaną powierzchnię oraz możliwość mycia na mokro nie tylko przy użyciu wody, ale też detergentu. Sprzęt ma wbudowany spryskiwacz, zaś szmatki do sprzątania na mokro są wykonane z mikrofibry, więc można je bez problemu czyścić w pralce.

Mop elektryczny

Najtańsza z nowości dostępnych w sklepach Biedronka to mop elektryczny służący do czyszczenia podłóg na sucho oraz na mokro, kosztujący 299 zł. Jest to cena sporo niższa niż w przypadku innych tego typu produktów. Sprzęt ten nadaje się do podłóg drewnianych, kamiennych, parkietów, kafli oraz paneli. Urządzeniem tym można wygodnie sterować za pomocą uchwytu.

 class="wp-image-837242"

Bezprzewodowy mop jest wyposażony w aż trzy obrotowe pady sprzątające oraz akumulator 2000 mAh zapewniający 45 min pracy na jednym ładowaniu. Tak jak opisany wcześniej odkurzacz, także mop może myć podłogę za pomocą samej wody lub z dodatkiem detergentu. Ciecz jest uwalniana za pomocą spryskiwacza.

Jeżeli macie te sprzęty u siebie w domu, podzielcie się opinią na ich temat w komentarzach. Dzięki temu pomożecie innym osobom w wyborze swoich urządzeń. Napiszcie o ich zaletach, wadach i o tym, jak finalnie oceniacie ich zakup. Te uwagi przydadzą się osobom, które zamierzają jutro wybrać się do Biedronki na zakupy.

*Materiał powstał we współpracy z marką mPTech.

Lokowanie produktu
Najnowsze