Na Audio Video Show 2018 mnóstwo „sal kinowych”. Podobne możesz mieć w domu

Lokowanie produktu: Audio Video Show

Producenci najlepszych projektorów tłumnie pojawili się na targach Audio Video Show 2018. Najwięcej do pokazania miał Epson. Choć i inni was nie rozczarują.

18.11.2018 10.07
audio video show 2018 projektory

Gdybym musiał wybrać najciekawszy projektor targów Audio Video Show 2018, prawdopodobnie wskazałbym na model wystawiany przez Epsona. Na stoisku tego producenta znajdziemy wiele urządzeń do różnych zastosowań i dla klientów o zróżnicowanej zasobności portfela. Moją uwagę w sposób szczególny przykuł model EH-TW7400.

Sprzęt ten nie pozostawia we mnie żadnego niedosytu. Obsługuje w pełni format UHD, a więc potrafi wyświetlać obraz na ekranie w rozdzielczości 4K z HDR. To projektor typu 3LCD, oferujący bardzo wysokie natężenie zarówno światła białego, jak i barwnego – 2400 lumenów. Oczywiście bez efektu tęczy.

Wysoki współczynnik kontrastu to cudowna cecha wystawianego na Audio Video Show 2018 projektora Epson EH-TW7400.

audio video show 2018 projektory class="wp-image-840596"

Wynosi on 200 000:1, co oznacza imponujące oddanie szczegółów również w ciemnych lub czarnych elementach obrazu. Jak twierdzi producent, częściowo jest to również zasługa mechanizmów interpolacji klatek oraz cyfrowego wzmacniania szczegółów – dzięki czemu obraz ma nie tylko wysoką jakość, ale jest również wyświetlany w sposób płynny.

Epson twierdzi też, że to bardzo trwałe urządzenie. Według zapewnień obecnego na stoisku przedstawiciela firmy, jeżeli codziennie będziemy oglądać na nim jeden film, to lampę będziemy musieli wymienić dopiero po siedmiu latach. To świetny wynik.

Nie zgadzacie się z moim wyborem? Sprawdźcie również inne projektory na targach.

Ciekawych modeli znajdziecie tu bardzo wiele. Bez żadnej wątpliwości niesamowitym urządzeniem jest pierwszy na świecie rzutnik pracujący w rozdzielczości 8K. Mowa tu o DLA-RS3000R od firmy JVC. Tak wysoką rozdzielczość osiągnięto łącząc przetwornik o natywnej rozdzielczości 4K z techniką e-shift. Urządzenie może wyemitować światło o jasności 2200 lumenów. Natomiast jego kontrast to 100 000:1 / 1 000 000:1 (dynamiczny).

audio video show 2018 projektory class="wp-image-840593"

Na pewno polecam wam również udanie się na stanowisko Sony. Japońska kultowa firma prezentuje tam najnowszy model ze swojej oferty: VPL-VW870ES. Jego najważniejszymi cechami są laserowe źródła światła o jasności 2200 lumenów, gwarantujący ostry obraz ARC-F ze wszystkimi soczewkami wykonanymi ze szkła najwyższej jakości, układ Motionflow oraz unikalna funkcja Digital Focus Optimizer, poprawiająca ostrość i rozdzielczość obrazu.

A to nie koniec atrakcji. Warto udać się na Audio Video Show 2018.

Audio Video Show 2018 to największe w Polsce i drugie co do wielkości targi sprzętu RTV w Europie. Pojawiło się na nim blisko 200 wystawców i ponad 500 marek. Targi odbywają się na terenie PGE Narodowego oraz hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. Potrwają do końca niedzieli.

Lokowanie produktu: Audio Video Show
Najnowsze