1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Które słuchawki można przetestować na Audio Video Show 2018? Tak właściwie to wszystkie

Lokowanie produktu: Audio Video Show

Jeżeli aktualnie zastanawiasz się nad kupnem nowych słuchawek i boisz się, że kupisz sprzęt niezgodny z twoimi potrzebami, to musisz pojawić się na Audio Video Show 2018. Tam przygotowano największą w Polsce strefę słuchawek.

16.11.2018
19:05
audio video show 2018 jakie słuchawki

Szukasz idealnych słuchawek. Czytasz recenzje, pytasz znajomych, rozglądasz się po sklepach i Internecie. W końcu wybrałeś jakiś model. Upewniłeś się, że jest chwalony. Kupujesz, wydając zgromadzone oszczędności. Wyjmujesz z pudełka, zaczynasz słuchać i okazuje się, że akurat ten model kiepsko dopasowuje się do twoich uszu. No i nie ma ciepłego basu, który tak lubisz. Kilkadziesiąt, kilkaset, a może i więcej złotych, jak krew w piach.

audio video show 2018 jakie słuchawki class="wp-image-840128"

Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub jeżeli podróż do stolicy nie jest problemem, to mamy rozwiązanie tego problemu. Na Audio Video Show zorganizowano 22. edycję strefy słuchawek. Jej główna część znajduje się na PGE Narodowym, niektóre urządzenia pojawią się też w hotelu Golden Tulip. My już tam byliśmy. I jesteśmy pod wrażeniem.

Ponad 50 producentów i dystrybutorów urządzeń audio z całego świata.

Znaleźliśmy słuchawki z każdej półki cenowej: od tych dla oszczędnych melomanów, aż po najbardziej wyrafinowane słuchawki świata w cenach na poziomie dobrego i nowego samochodu. Wszystkie urządzenia można przetestować. I zawsze można podłączyć je do własnego sprzętu grającego, a nawet posianego przy sobie telefonu

Na Audio Video Show znajdziemy między innymi słuchawki MrSpeakers Ether 2, wyposażone w układ magnetyczny skonstruowany w oparciu o firmową technologię TrueFlow, a także przetwornik o bardzo niskiej masie ruchomej. Pojawiły się też Sennheiser HD 820 – pierwsze słuchawki premium tego producenta o budowie zamkniętej. Uwagę zwracają też Astell & Kern A&ultima SP1000M z podwójnym układem DAC AK4497EQ firmy Asahi Kasei, z których każdy obsługuje jeden kanał stereo.

audio video show 2018 jakie słuchawki class="wp-image-840125"

Waszej uwadze polecamy też Meze Empyrean, które na Audio Video Show 2018 mają swoją światową premierę. Kosztują raptem 12,9 tys. zł i jako jedyne na rynku zawierają dwie cewki o kształcie serpentyny oraz spirali, co wpływa na dokładność lokalizowania źródeł pozornych poprzez rozproszenie opóźnień fal krótkich przez redukcję odbić. Pojawiły się też sztandarowe słuchawki Focala oraz kosztujące 29,9 tys. zł HiHiMAN Susvara – odsłuch obu to niezapomniane przeżycie.

Radzimy się spieszyć – Audio Video Show 2018 potrwa tylko do niedzieli.

audio video show 2018 jakie słuchawki class="wp-image-840131"

To największe w Polsce i drugie co do wielkości targi sprzętu audio i wideo w Europie. Pojawiło się na nim blisko 200 wystawców i ponad 500 marek. Na Audio Video Show można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych: nie tylko słuchawki, ale i zestawy audio, telewizory i projektory.

Targi odbywają się na terenie PGE Narodowego oraz hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Lokowanie produktu: Audio Video Show
Najnowsze
Zobacz komentarze