Tam dom twój, gdzie twój zadek. Moje mobilne centrum dowodzenia

Lokowanie produktu

A pamiętacie te czasy, kiedy nie było internetu mobilnego? Ja coraz słabiej. Internet mobilny pomaga mi nie tylko w wolnych chwilach z serialami czy muzyką, ale także w pracy. Moje ruchome centrum dowodzenia mam zawsze przy sobie.

19.09.2018 08.37
supernet

Za chwilę wychodzę na miasto. Park, ulubiona kawiarnia, mam kilka wolnych godzin. Przez ten czas mogę na przykład obejrzeć 3 odcinki serialu „Orange is the new black". Albo kultowe „Jumanji" z 1995 r., z Robinem Williamsem w roli głównej - 1 h 44 min. Zostanie jeszcze czas na krótki spacer.

Mogę też popracować albo po prostu posłuchać muzyki i gapić się na mijających mnie ludzi. Czasy, kiedy trzeba było nosić ze sobą załadowany plikami z muzyką odtwarzacz mp3 już dawno minęły. Teraz całe swoje centrum zarządzania światem noszę wszędzie ze sobą i nie przeładowuję go zbędnymi plikami. Wszystko jest w sieci. Wystarczy tylko internet mobilny.

supernet t mobile class="wp-image-805564"

Moje mobilne centrum dowodzenia to smartfon, laptop i kilka niezbędnych aplikacji.

Messenger i WhatsApp do komunikacji. YouTube i Netflix do oglądania klipów czy seriali. Tidal i Apple Music do odtwarzania muzyki. W T-Mobile mogę korzystać z nich wszystkich bez obawy o limit internetu w telefonie. Bo mam Supernet.

To oferta T-Mobile, dzięki której z ulubionych aplikacji muzycznych, społecznościowych i serwisów video korzystam bez zużywania pakietu danych. Wystarczy, że podczas podpisywania nowej umowy lub przedłużania starej, wybierzemy jedną z nowych ofert.

Aplikacje, z których mogę korzystać dzięki Supernetowi.

Wymienione przeze mnie apki to jedynie kilka przykładów. W ramach innej usługi - Supernet Video, dostępnego w opcjach DVD i HD - mogę używać takich aplikacji, jak Vevo, Showmax, Filmy Google Play, TVP VOD, Prime Video czy wspomniane YouTube i Netflix. A więc aplikacje wszystkich najważniejszych platform streamingowych na rynku.

Z kolei w Supernet Social&Chat, oprócz Messengera czy WhatsApp, mamy też m.in. aplikacje Otodom, Otodom czy Migam. Jeśli zaś chodzi o muzykę, mam aplikacje najważniejszych platform streamingowych: Apple Music, Amazon Music, a także PolskaStacja.pl czy Tuba.fm.

Najlepsze jest jednak to, że lista nie jest zamknięta. Mogę w każdej chwili zaproponować swoją ulubioną aplikację.

supernet t mobile class="wp-image-805570"

Po co komu jeszcze internet stacjonarny? Lepiej zainwestować w dobry smartfon, fajny abonament i… w drogę!

*Materiał powstał we współpracy z T-Mobile.

Lokowanie produktu
Najnowsze