REKLAMA

Kup Samsunga, a abonament na 9 miesięcy dostaniesz gratis. Play kusi nową promocją

Gwarancja najniższej ceny telefonu w sieci Play – jak wykazało dochodzenie Piotrka – nie okazała się niczym szczególnym. Operator wraca do nas z czymś nowym, co spodoba się tym osobom, które liczą na telefon Samsunga.

26.09.2018 19.17
play promocja samsung
REKLAMA
REKLAMA

Pamiętacie piątkowego newsa o ratach zero procent i gwarancji najniższej ceny za telefon w sieci Play? Brzmiało to naprawdę dobrze, dopóki Piotrek nie przyjrzał się szczegółom. Szybko się okazało, że choć telefony u operatora faktycznie wycenione są dość atrakcyjnie, tak ich ceny niekoniecznie odbiegają od tych dostępnych w wielu sklepach z elektroniką.

- Sprawdziłem, jak wypada oferta sieci Play w porównaniu do cen urządzeń w Ceneo. W przypadku Huawei P20 lite obniżka w wysokości 200 zł może na pierwszy rzut oka robić wrażenie, ale spokojnie można nabyć ten sprzęt za podobne pieniądze – ale w mniejszych i mniej rozpoznawalnych sklepach. Znacznie gorzej wygląda oferta na LG G7 ThinQ. Co prawda operator chwali się, że telefon przeceniono o 200 zł, ale co z tego, skoro można znaleźć oferty na zakup tego modelu o blisko 1000 zł (!) niższe – pisał Piotrek w naszym materiale.

Dzisiejsze ogłoszenie brzmi znacznie ciekawiej.

Samsung zwolni nas z abonamentu w ramach promocji Play. Atrakcje również w Mix i w ofercie biznesowej.

Wybierając telefon marki Samsung w Ofercie L sieci Play przenoszący numer otrzymują 9 miesięcy abonamentu za 0 zł. Sama wspomniana oferta to nielimitowane rozmowy, SMS/MMS, nielimitowany Internet z 30 GB w pełnej prędkości, a do tego usługi Tidal na 2 lata oraz HBO i Showmax na pół roku. Jeżeli przeniesiemy numer do Play i zwiążemy się z tą ofertą, przez trzy kwartały będziemy zwolnieni z opłat abonamentowych.

Promocja dostępna jest również dla tych, którzy preferują formę MIX. Dla tych klientów przyszykowano prezent w postaci trzech doładowań w ramach taryf Mix Elastyczny L, Mix L, Junior Box L i Junior Box Elastyczny L. Ta z kolei dostępna jest nie tylko dla przenoszących numer, ale również dla nowych klientów i dla tych, którzy chcą przedłużyć układ z operatorem.

Klienci firmowi również zostaną dopieszczeni.

Wybierając taryfę Biznes Box Ultra, przenoszący numer otrzymają rabat 10 lub 15 zł przez cały okres umowy. Dobierając do oferty telefon Samsunga opłaty za niego będą zrabatowane do 0 zł przez 9 miesięcy. W przypadku pozostałych marek rabat jest udzielany na 6 miesięcy.

Oferta Biznes Box Ultra to nielimitowane rozmowy, SMS/MMS, nielimitowany Internet z 20 GB z pełną prędkością oraz karta do Internetu z 200 GB transmisji z pełną prędkością. Abonament zaczyna się od 50 zł.

REKLAMA

Promocja na telefony marki Samsung w Play – to brzmi dobrze!

W przeciwieństwie do poprzedniej promocji, ta wydaje się mieć duży sens. Operator jeszcze nie opublikował szczegółowego regulaminu promocji, nie wiemy więc czy nie kryją się za nią jakieś haczyki. Trudno sobie jednak wyobrazić ich formę, a zwolnienie z opłat abonamentowych na dziewięć miesięcy tylko za to, że wybierzemy telefon jednego z najlepszych producentów nie ma swojego odpowiednika u konkurencyjnych sieci.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA