REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Szkoła jest super, bo GOG ma świetną wyprzedaż. Warto czuwać!

W ofercie jest wiele stałych promocji, a co godzinę można dorwać "błyskawiczne okazje", obok których trudno przejść obojętnie. 

04.09.2018
16:44
GOG wyprzedaż
REKLAMA
REKLAMA

Nasz polski GOG ma bogatą historię wyprzedaży, lepszych i gorszych. Najnowsza, zatytułowana "Witaj szkoło!", zalicza się zdecydowanie do tych pierwszych. Sklep postanowił uczcić rozpoczęcie roku szkolnego i zasypał nas wieloma ciekawymi ofertami.

Wyprzedaż GOG-a potrwa do 10 września.

Z tych promocji, które są stałe, uwagę przyciąga choćby świetne, nietuzinkowe Tyranny. Przeceniono je o 66%, kosztuje więc teraz tylko 49,19 zł. Zwolennicy oldskulowych, izometrycnych RPG-ów - zastanówcie się nad tą ofertą. Fantastyczną narracyjną grę niezależną Oxenfree można dostać z kolei za błahe 18,89 zł. Jej autorami są ludzie, którzy pracowali przy pierwszym sezonie The Walking Dead od Telltale, fani gatunku powinni więc spróbować tej przygody bez wahania. Szczególnie w takiej cenie.

 class="wp-image-797365"
Oxenfree

Ci, którzy przy okazji premiery Two Point Hospital chcieliby sobie przypomnieć kultowe Theme Hospital, mogą kupić tego klasyka za 4,39 zł. To mniej niż za paczkę Lay'sów, a dawka nostalgii będzie prawdopodobnie znacznie smaczniejsza. Mamy też Transistor za 17,39 zł, Samorosta 3 za 18,09 zł, Somę przecenioną aż o 80% (22,19 zł), Beat Copa o 67% (16,59 zł)... Tak, generalnie wiele świetnych indyków w jeszcze lepszych cenach. I sporo klasyków za grosze, jak to na GOG-u. Co więcej, każdy, kto w okresie trwania wyprzedaży połączy swoje konto Steam z GOG-iem, otrzyma następujące gry w wersji bez DRM-u (o ile ma je już w bibliotece Steam): Toonstruck, Knights of Pen and Paper +1 Edition, For the Glory, King of Dragon Pass i Tempest.

Najmocniejszym punktem wyprzedaży "Witaj szkoło!" są jednak tzw. błyskawiczne okazje.

 class="wp-image-797368"
Pyre
REKLAMA

Do 10 września warto zaglądać na GOG-a kilka razy dziennie. Co 60 minut na stronie pojawia się bowiem jakaś nowa atrakcyjna promocja, która trwa tylko parę godzin. W tym momencie jest tam np. Gonner (6,99 zł, przeceniony o 80%), Pyre (28,79 zł, przeceniony o 60%) czy Superhot (11,79 zł, przeceniony o 61%). Ten ostatni akurat może i był już wszędzie przeceniony, a nawet rozdawany za darmo, niemniej inne oferty robią wrażenie.

Aż faktycznie chce się zaglądać ciągle na stronę, żeby zobaczyć co nowego oferuje GOG. Pod tym względem wyprzedaż "Witaj szkoło!" z pewnością spełnia swoje zadanie. Bądźcie zatem czujni i wypatrujcie okazji. Sam już szykuję się na odświeżenie strony, bo zaraz następna promocja.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA