REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Apple Watch 4 - znamy polskie ceny

Niestety, do Polski nie trafi najlepiej wyposażona wersja Apple Watch 4, a więc ta z łącznością LTE. Na szczęście znamy już ceny pozostałych edycji. Tej większej i tej mniejszej.

13.09.2018
7:55
Apple Watch 4 ceny polska
REKLAMA
REKLAMA

Apple Watch 4 został już oficjalnie zaprezentowany i wprowadzony do przedsprzedaży w sklepie Apple’a. Pracować będzie pod kontrolą systemu watchOS 5, który trafi również do pozostałych zegarków Apple’a 17 września.

Apple Watch 4 ceny polska class="wp-image-802897"

Już sam system wnosi wiele zmian do zegarka, w tym funkcje współzawodnictwa, walkie-talkie, jeszcze lepsze programy treningowe, jeszcze bogatsze funkcje śledzenia biegów, głębszą możliwą integrację aplikacji zewnętrznych z Siri, grupowane powiadomienia, nowe ekrany główne i wiele więcej.

Apple Watch 4 przybrał również nową formę.

Apple Watch 4 ceny polska class="wp-image-802900"

Nadal zamknięty jest w prostokątnej kopercie, jednak teraz jego wyświetlacz sięga aż do krawędzi tejże koperty. Czwarta edycja zegarka, dla odmiany, będzie dostępna w nowym rozmiarze. Zniknie wersja 38 mm, a do towarzystwa tej 42 mm dołączy 44 mm.

Apple Watch 4 ceny polska class="wp-image-802906"

Zegarek zawiera też nowy dwurdzeniowy 64-bitowy procesor S4, który ma być dwukrotnie szybszy od poprzednika. Usprawniono w nim żyroskop, dzięki czemu ten wykryje moment, w którym się przewracamy. Wzbogacono też funkcje monitorowania tętna i pracy serca, a także dodano funkcję elektrokardiogramu. Korona zegarka zaoferuje teraz haptyczną informację zwrotną.

Apple Watch 4 – polskie ceny i brak wersji z LTE.

REKLAMA

Znamy już polskie ceny Apple Watch 4. Zegarek pojawi się w naszym kraju 28 września. Ile zapłacimy?

  • 1900 zł za wersję 40 mm
  • 2050 zł za wersję 44 mm
  • W dokładnie tych samych cenach dostępne będą obie wersje Apple Watch 4 Nike+
  • Apple Watch 3 od teraz kosztuje 1350 zł za wersję 38 mm i 1500 zł za wersję 42 mm.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA