Alior Bank doceniony przez Forbes jako bank najbardziej przyjazny dla firmy i przedsiębiorców

Lokowanie produktu

Jeśli czytacie uważnie Spider's Web, to zapewne wiecie, że Alior Bank jest jednym z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce. Jeśli czytacie uważnie Bezprawnika, to wiecie, że ta innowacyjność nie tylko technologie, ale i specyficznie ukierunkowany mindset oraz duże wsparcie dla przedsiębiorców (np. za sprawą serwisu Zafirmowani.pl). 

27.09.2018 16.20
Alior Bank doceniony przez Forbes jako bank najbardziej przyjazny dla firmy

Jakiś czas temu Alior Bank uniknął trudnej fuzji z Pekao, co moim zdaniem w dłuższej perspektywie będzie zbawienne dla tego podmiotu, a ostatnio świętował swoje ostatnie inicjatywy na gali magazynu „Forbes".

Prawdopodobnie właśnie za sprawą stworzonego i rozwijanego serwisu Zafirmowani.pl, pojawiły się nagrody dla „Najbardziej przyjaznego banku dla firmy” oraz „Banku rekomendowanego firmie". Przypominam, że rejestracja w serwisie jest bezpłatna i również darmowe jest korzystanie z niego.

Co znajdziemy w środku? Wszystkie niezbędne informacje na temat meandrów prowadzenia działalności gospodarczej w naszym pięknym kraju. Przypominam, że nie jest to takie łatwe, ponieważ przepisy stale się zmieniają, wymagając od nas uczenia się nowych rzeczy i pozbywania starych nawyków. Bank próbuje pomóc w utrzymaniu ręki na pulsie właśnie za sprawą „Zafirmowanych".

Również na łamach aliorbankowskiego serwisu znajdziemy aplikację do prowadzenia księgowości online, z której można prowadzić księgę przychodów i rozchodów, wystawiać faktury czy rachunki, generować JPK VAT i tym podobne, księgowe przyjemności dnia codziennego. Z systemu można korzystać na komputerach i urządzeniach mobilnych.

- To cenne źródło informacji dla przedsiębiorców z długą historią prowadzenia firmy, ale przede wszystkim dla start-upów – mówi Ewa Małecka, Dyrektor Działu Usług Dodanych w Alior Banku

– Użytkownicy portalu mogą prowadzić też ewidencję przychodów i ewidencję VAT. Co więcej, nasz portal proponuje przedsiębiorcom szereg dodatkowych, bezpłatnych korzyści. Dostęp do specjalnej bazy edytowalnych dokumentów, kontakt z ekspertami, artykuły i materiały wideo na temat podatków, kadr i HR, marketingu oraz bezpieczeństwa.

Zarejestrowani użytkownicy mogą też skorzystać ze specjalnych ofert i rabatów przygotowanych przez naszych partnerów oraz stworzyć wirtualną wizytówkę swojej firmy – co ułatwia nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych kontrahentów.

*Materiał powstał we współpracy z marką Alior Bank.

Lokowanie produktu
Najnowsze