REKLAMA

Spider’s Web świętuje 10 lat!

Gdyby 10 lat temu ktoś mi powiedział, że we wrześniu 2018 r. będę świętować dziesięciolecie Spider’s Web, to nie ma szans - nie uwierzyłbym. A jednak! Ta dekada zmieniła w moim życiu absolutnie wszystko.

05.09.2018 09.35
10 lat Spidersweb
REKLAMA
REKLAMA

Zapraszamy na naszą specjalną podstronę z okazji 10-lecia Spider's Web. Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest iPhone X.

W sierpniu 2008 r., po tym, jak nie dogadałem się co do przyszłości tworzenia redakcji, bądź też przejęcia serwisu od Tomka Wyki, po roku współpracy postanowiłem opuścić MyApple. Pierwszą domenę uruchomiłem kilka miesięcy wcześniej, zdaje się w maju 2008 r. Miała być moją wizytówką, gdyby ktoś szukał o mnie informacji w Sieci. We wrześniu 2008 r. postanowiłem jednak, że spróbuję rozwijać własnego bloga. Nazwałem go Spider’s Web.

Reszta jest, jak to mówią, historią!

Dziś, we wrześniu 2018 r., zarządzamy czterema serwisami, które łącznie docierają do 3,6 mln realnych użytkowników (Gemius, lipiec 2018 r.) oraz do 6,4 mln unikalnych użytkowników (Google Analytics, sierpień 2018 r.). W grupie mamy też Spiders.Agency, która świadczy usługi programistyczno-doradcze dla podmiotów zewnętrznych. Łącznie z naszymi serwisami współpracuje ponad 40 osób. Jak to wszystko się zadziało przez te dziesięć lat? Naprawę nie wiem.

Oficjalnie urodziny będziemy świętować 14 - 15 września w Sosnowcu.

Sosnowiec to nieodzowny atrybut marki Spider’s Web. Jestem stąd, tu mieszkam przez (prawie) całe swoje życie. Czuję się silnie związany z regionem Zagłębia Dąbrowskiego, o czym wie każdy, kto mnie nieco bliżej zna. Dlatego tym bardziej dumny jestem z tego, że Partnerem 10-lecia Spider’s Web jest miasto Sosnowiec.

Oficjalna urodzinowa konferencja odbędzie się o godz. 16:30, 14 września 2018 r. w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym. Wszystkie media (lokalne i nie tylko) zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o kontakt pod adresem e-mail: 10lecie@spidersweb.pl.

Dla Czytelników Spider’s Web szykujemy dodatkową atrakcję. Właśnie ogłosiliśmy konkurs, którego rozwiązanie będzie miało miejsce w sosnowieckim klubie Muza, 15 września o godzinie 18:00. Zaprosimy tam 500 osób na wspólną imprezę - występ lokalnych standuperów. Do wygrania będzie też supersmartfon. Konkurs już wystartował - czekamy na wasze zgłoszenia!

Przez kolejne 10 dni na łamach Spider’s Web będą pojawiać się okolicznościowe teksty związane z naszą rocznicą.

REKLAMA

Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu i że razem z nami będziecie świętować nasze święto.

Zapraszamy też na specjalną okolicznościową podstronę 10-lecie Spider’s Web, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat naszego jubileuszu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA