REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Xbox All Access oficjalnie. Jeden abonament na konsolę i gry staje się faktem

Dwa lata płacenia abonamentu i konsola jest wasza. Xbox All Access został potwierdzony. To mocny argument Microsoftu w walce o pozycję na trudnym rynku. 

27.08.2018
18:03
konsole w subskrypcji
REKLAMA
REKLAMA

Xbox All Access został oficjalnie potwierdzony. Co prawda oficjalny post na blogu jeszcze się nie ukazał, ale dzięki maszynie czasu stojącej w redakcji venturebeat, wiemy już, co w nim będzie — potwierdzenie subskrypcji Xbox All Access.

Xbox All Access to abonament, w którym dostaniesz konsolę i dostęp do całej masy gier.

Pogłoski na temat tej usługi pojawiły się już w zeszłym tygodniu. W końcu zespół odpowiedzialny za Xboxa postanowił skrócić męczarnie fanów i oficjalnie potwierdzić pojawienie się subskrypcji Xbox All Access. Tej jednej, która ma nie tylko oferować dostęp do gier w ramach Xbox Game Pass czy Xbox Live Gold, ale też do samej konsoli, na której można je odpalić.

Wystarczy jedynie niska opłata miesięczna przez 24 miesiące, a w ramach Xbox All Access dostaniesz nowego Xbox One S albo Xbox One X, dostęp do ponad 100 świetnych gier dzięki Xbox Game Pass i gier wieloosobowych online z Xbox Live Gold — zachwala produkt Bogdan Bilan, szef marketingu Xboxa.

Xbox All Access to abonament przewidziany na dwa lata.

W ramach niego klient dostaje Xbox Live Gold, Xbox Game Pass i do wyboru Xbox One S lub Xbox One X.

Za opcję z Xboksem One S trzeba płacić 22 dol. miesięcznie przez dwa lata, czyli w sumie zapłacić 528 dol. Cena za Xbox One X to 35 dol. miesięcznie, czyli łącznie 840 dol. Po 24 miesiącach płacz i płać, można za to otwierać szampana, bo konsola jest już w pełni nasza.

Dla wielu osób to będzie naprawdę niezła oferta. Szczególnie ucieszą się ci wszyscy, dla których kupienie konsoli do gier to zbyt duży jednorazowy wydatek.

REKLAMA

Na razie oferta nie jest dostępna w Polsce.

Lokalny oddział Microsoftu nie chce zdradzić, czy są plany zaimplementowania jej także w naszym kraju. Mam nadzieję, że tak, i że ceny zostaną odpowiednio dostosowane do obowiązujących cen i zasobności portfela polskiego klienta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA