REKLAMA

Nowa oferta T-Mobile dla rodzin: połączcie kilka numerów i płaćcie mniej

Nowa oferta rodzinna w T-Mobile pozwoli wykupić w ramach jednej umowy kilka numerów, co pozwoli sporo zaoszczędzić. Jej zaletą ma być elastyczność.

28.08.2018 14.56
t-mobile wyniki
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy dwoją się i troją, by zachęcić klientów do wykupienia kilku usług w ramach jednej umowy. Co prawda udzielają wtedy rabatu i klienci płacą mniej, niż wykupując je oddzielnie, ale zmniejsza to ryzyko ucieczki do konkurencji. Jest z tym po prostu dużo więcej zachodu.

Jednym z typów ofert, które zapewnia kilka usług telekomunikacyjnych jednocześnie, są taryfy rodzinne. Tydzień temu fioletowy operator zaprezentował nową ofertę tego typu o nazwie Play Pokolenia. Konkurencja w postaci T-Mobile Polska nie pozostała dłużna.

T-Mobile z nową ofertą dla rodzin.

Sieć zdaje sobie sprawę, że chociaż oferty dla rodzin są coraz popularniejsze, to nadal w wielu gospodarstwach domowych członkowie rodziny korzystają z usług innych sieci. Telekom chce ich przekonać, by przenieśli wszystkie swoje karty SIM właśnie do T-Mobile.

Ponieważ zwykle umowy na numer podpisuje się na dwa lata, rzadko kiedy się zdarza, by wszystkie abonamenty kończyły się w tym samym momencie. T-Mobile wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i pozwoli do pakietu rodzinnego dołączać kolejne numery już w trakcie trwania umowy.

Operator kusi klientów sporymi rabatami.

Kolejne numery można dołączyć do pakietu rodzinnego w dowolnym momencie. Od tej chwili zostanie naliczony rabat. Wynosi on 10 zł brutto od każdej karty SIM przy połączeniu w ramach jednej umowy dwóch numerów, co przekłada się na 20 zł oszczędności miesięcznie.

Wykupując trzy abonamenty (lub więcej) w ramach pakietu rodzinnego można zaoszczędzić jeszcze więcej, czyli 15 zł miesięcznie od każdej karty SIM. Maksymalnie można połączyć w ramach jednej umowy, czyli na ten sam numer PESEL, do 10 umów na abonament.

Nie ma też konieczności opłacania wszystkich numerów jednocześnie przez głowę rodziny.

Faktury za swój numer, z opłatą już po uwzględnieniu rabatu, mogą otrzymywać osobno wszyscy członkowie rodziny. Takie rachunki będą miały swoje własne terminy płatności.

Co istotne, karty SIM można w dowolnym momencie nie tylko dopisać do umowy rodzinnej, ale też odłączyć od programu, a rabaty będą naliczane automatycznie.

t-mobile dla rodzine pakiet rabat promocja class="wp-image-792472"

Jakie abonamenty można łączyć w ramach oferty rodzinnej T-Mobile?

Operator opiera swoją ofertę rodzinną o taryfę T-Mobile - Bez Limitu. W jej ramach posiadacz karty SIM może cieszyć się nielimitowanymi rozmowami na telefony komórkowe i stacjonarne, a także SMS-ami i MMS-ami bez limitu. Do tego dochodzi 10 GB transferu danych w pełnej prędkości z lejkiem 1 Mbps.

Koszt jednego abonamentu wynosi 50 zł za kartę SIM bez telefonu i 70 zł w ofercie z telefonem. Dla osób aktywniej korzystających z sieci przewidziano wariant o 10 zł droższy, w którym paczka internetu powiększona jest do 20 GB miesięcznie. Rabat rodzinny naliczany jest na oba typy umowy - z urządzeniem i bez.

Częścią pakietu rodzinnego jest też Internet rodzinny, czyli karta SIM z pakietem internetowym i modemem.

REKLAMA

To świetna wiadomość dla par, które zdecydowały się na dwa abonamenty, a także na wykupienie nielimitowanego internetu LTE razem z modemem od T-Mobile. Promocja dotyczy nie tylko nowych, ale też dotychczasowych klientów. Dopisanie do abonamentu rodzinnego internetu i telefonu nie powoduje wydłużenia umowy na Internet domowy.

Klienci będą mogli podpisać umowę na nowy abonament rodzinny już lada moment. Nowa taryfa wchodzi w życie z dniem 30 sierpnia 2018 r. W przypadku usług głosowych migracja będzie możliwa w trakcie trwania obecnej umowy. T-Mobile umożliwi to w połowie września poprzez kontakt z Biurem Obsługi Abonenta lub ze sprzedawcą w punkcie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA