REKLAMA

Łączcie się w grupy i kupujcie od nas internet - mówi Play do swoich klientów

Play ogłosił dwie nowe oferty. Play Pokolenia ma zachęcić klientów do namawiania krewnych, znajomych i znajomych królika, żeby przeszli do fioletowego operatora, a druga zachęcić do zmiany dostawcy internetu na Play. 

21.08.2018 14.30
Play nowa oferta operatora
REKLAMA
REKLAMA

W czwartek startują dwie nowe oferty Play. Do Solo, Duetu i Rodziny dochodzą skierowane do grup powyżej 5 osób Pokolenia. Ponadto telekom oferuje nowe warunki w ofertach internetowych.

Nowa oferta: Play Pokolenia

Pokolenia skierowane są do grup od 5 do 10 osób. Oferta jest dostępna w trzech wersjach — S, M i L. W wypadku małej oferty płacimy 20 zł za osobę i dostajemy rozmowy bez limitu, 0,19 zł za SMS-y - MMS-y oraz 5GB internetu. Średnia daje już SMS-y i MMS-y i internet bez limitu z 10 GB z pełną prędkością. Do tego dostajemy Play Now, 3 miesiące HBO GO oraz Showmaxu za darmo i 12 miesięcy Tidala. Duża wersja jest tylko o 5 złotych droższa, ale oferuje nielimitowany internet z 30 GB do wykorzystania na pełnej prędkości, 24 miesiące Tidala i pół roku HBO GO oraz Showmaksa.

Play Pokolenia class="wp-image-787897"

Każda z osób może podpisać umowę z operatorem osobno i osobno za nią płacić. Tworzenie grupy odbywa się za pomocą przekazania kodu, który potem następna osoba wykorzystuje, podpisując umowę z telekomem. Na skompletowanie zespołu jest 6 miesięcy, podczas których abonament płacą tylko aktywne numery.

Nielimitowany internet Play z gwarantowanymi GB na pełnej szybkości

Nową ofertę dostał także internet od Play. Za ofertę bez limitu z ograniczeniem 100 GB do wykorzystania na pełnej prędkości trzeba będzie zapłacić 60 zł. Operator dodaje router domowy albo przenośny. W kolejnych ofertach o 100 GB rośnie limit internetu dostępny z pełną szybkością, ale o 10 zł rośnie także cena. Za 70 zł dostajemy 200 GB z pełną prędkością, a za 80 zł już 300 GB. Do tej ostatniej opcji Play dorzuca Net Boksa, który ma poprawić jakość połączenia. Modem można zainstalować samemu albo zwrócić się z prośbą o darmowy montaż do operatora. Jeśli okaże się, że urządzenie nie spełnia naszych oczekiwań, możemy je zwrócić w ciągu 30 dni. Dla prawdziwych internetożerców za 200 zł firma oferuje aż 1 TB danych z pełną prędkością, do tego Net Box i zestaw wzmacniający Wi-Fi.

Oferta internetu w Play class="wp-image-787888"

Jeśli połączy się obie oferty i zdecyduje na podpisanie umowy na internet, a także skorzystanie z Play Pokolenia, otrzymacie rabat 10 zł miesięcznie na internet.

T-Mobile też szykuje nową ofertę

REKLAMA

Sieć poinformowała na Twitterze, że za tydzień poznamy jej odświeżoną ofertę. Aktualnie trwają szkolenia pracowników.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA