Operatorzy  / News

Łączcie się w grupy i kupujcie od nas internet - mówi Play do swoich klientów

Play ogłosił dwie nowe oferty. Play Pokolenia ma zachęcić klientów do namawiania krewnych, znajomych i znajomych królika, żeby przeszli do fioletowego operatora, a druga zachęcić do zmiany dostawcy internetu na Play. 

W czwartek startują dwie nowe oferty Play. Do Solo, Duetu i Rodziny dochodzą skierowane do grup powyżej 5 osób Pokolenia. Ponadto telekom oferuje nowe warunki w ofertach internetowych.

Nowa oferta: Play Pokolenia

Pokolenia skierowane są do grup od 5 do 10 osób. Oferta jest dostępna w trzech wersjach — S, M i L. W wypadku małej oferty płacimy 20 zł za osobę i dostajemy rozmowy bez limitu, 0,19 zł za SMS-y - MMS-y oraz 5GB internetu. Średnia daje już SMS-y i MMS-y i internet bez limitu z 10 GB z pełną prędkością. Do tego dostajemy Play Now, 3 miesiące HBO GO oraz Showmaxu za darmo i 12 miesięcy Tidala. Duża wersja jest tylko o 5 złotych droższa, ale oferuje nielimitowany internet z 30 GB do wykorzystania na pełnej prędkości, 24 miesiące Tidala i pół roku HBO GO oraz Showmaksa.

Play Pokolenia

Każda z osób może podpisać umowę z operatorem osobno i osobno za nią płacić. Tworzenie grupy odbywa się za pomocą przekazania kodu, który potem następna osoba wykorzystuje, podpisując umowę z telekomem. Na skompletowanie zespołu jest 6 miesięcy, podczas których abonament płacą tylko aktywne numery.

Nielimitowany internet Play z gwarantowanymi GB na pełnej szybkości

Nową ofertę dostał także internet od Play. Za ofertę bez limitu z ograniczeniem 100 GB do wykorzystania na pełnej prędkości trzeba będzie zapłacić 60 zł. Operator dodaje router domowy albo przenośny. W kolejnych ofertach o 100 GB rośnie limit internetu dostępny z pełną szybkością, ale o 10 zł rośnie także cena. Za 70 zł dostajemy 200 GB z pełną prędkością, a za 80 zł już 300 GB. Do tej ostatniej opcji Play dorzuca Net Boksa, który ma poprawić jakość połączenia. Modem można zainstalować samemu albo zwrócić się z prośbą o darmowy montaż do operatora. Jeśli okaże się, że urządzenie nie spełnia naszych oczekiwań, możemy je zwrócić w ciągu 30 dni. Dla prawdziwych internetożerców za 200 zł firma oferuje aż 1 TB danych z pełną prędkością, do tego Net Box i zestaw wzmacniający Wi-Fi.

Oferta internetu w Play

Jeśli połączy się obie oferty i zdecyduje na podpisanie umowy na internet, a także skorzystanie z Play Pokolenia, otrzymacie rabat 10 zł miesięcznie na internet.

T-Mobile też szykuje nową ofertę

Sieć poinformowała na Twitterze, że za tydzień poznamy jej odświeżoną ofertę. Aktualnie trwają szkolenia pracowników.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst