REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Ponad 1000 zł różnicy między wersjami Galaxy Note'a 9. Poznaliśmy oficjalne ceny

Samsung Galaxy Note 9 oficjalnie wjechał na rynek. Jest wielki, jest potężny i... potężnie drogi. Wiemy już, ile przyjdzie nam za niego zapłacić w Polsce.

09.08.2018
17:30
Samsung Galaxy Note 9 ceny w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Najnowszy model z linii Galaxy Note to bezsprzecznie bezkompromisowy smartfon. Ma najpotężniejsze podzespoły, jakie można umieścić w telefonie w 2018 roku. Ma wielki, piękny ekran o przekątnej 6,4", który prawdopodobnie zostanie ogłoszony najlepszym wyświetlaczem na rynku, gdy tylko niezależne instytucje dokonają stosownych pomiarów. Ma też nowy rysik S-Pen wyposażony w łączność Bluetooth, a jednym przewodem można przekształcić go w komputer stacjonarny.

Samsung Galaxy Note 9 - ceny w Polsce

Za tak kompletny zestaw funkcji i parametrów przyjdzie nam niestety słono zapłacić... choć nie tak słono, jak niektórzy spekulowali przed premierą.

Samsung Galaxy Note 9 dostępny będzie w Polsce w dwóch wariantach:

  • z 6 GB RAM i 128 GB pamięci na dane za 4299 zł
  • z 8 GB RAM i 512 GB pamięci na dane za 5399 zł
Samsung Galaxy Note 9 ceny w Polsce class="wp-image-781996" title="Ponad 1000 zł różnicy między wersjami Galaxy Note'a 9. Poznaliśmy oficjalne ceny"

Samsung Galaxy Note 9 w Polsce - gdzie kupić?

W przypadku słabszego wariantu za 4299 zł sprawa jest prosta: Samsunga Galaxy Note 9 kupimy w każdym sklepie z elektroniką i u wszystkich operatorów, choć oni jeszcze nie podali swoich cen.

Nieco inaczej rzecz się ma w przypadku wersji z 8 GB pamięci operacyjnej i 512 GB miejsca na dane. Wersję kosztującą 5399 zł kupimy wyłącznie w sieci sklepów Media Expert. Przynajmniej na razie.

Samsung Galaxy Note 9 dostępny będzie w Polsce w trzech kolorach:

  • Czarnym
  • Niebieskim
  • Lawendowym

Niestety klienci z Europy nie kupią ślicznego, miedzianego wariantu. Ten jest zarezerwowany dla innych rynków.

Samsung Galaxy Note 9 ceny w Polsce class="wp-image-782017" title="Ponad 1000 zł różnicy między wersjami Galaxy Note'a 9. Poznaliśmy oficjalne ceny"

Samsung Galaxy Note 9 w Polsce - kiedy wystartuje przedsprzedaż?

Przedsprzedaż wystartuje już dziś. Niestety tym razem decydując się na wczesny zakup nie otrzymamy fizycznego bonusu, ale to nie znaczy, że Samsung nie przewidział ulgi dla pierwszych nabywców.

Jeśli zamawiając w przedsprzedaży zdecydujemy się odsprzedać dowolnego starego smartfona, to oprócz pieniędzy za odsprzedaż otrzymamy też premię finansową.

W przypadku wariantu za 4299 zł będzie to dodatkowe 400 zł.

Jeśli zaś odsprzedamy dowolnego starego Note'a i wymienimy go na Note'a 9 w wariancie za 5399 zł, dostaniemy bonusowe 800 zł. Gdy odsprzedamy inny telefon, niż starszy Galaxy Note, nadal otrzymamy bonusowe 400 zł.

Do obydwu wariantów w przedsprzedaży Samsung dorzuca też ubezpieczenie od stłuczenia wyświetlacza na 12 miesięcy oraz rok dodatkowej gwarancji na całe urządzenie. Przedsprzedaż potrwa od dziś, tj. 9 sierpnia 2018 do 23 sierpnia 2018.

REKLAMA

Samsung Galaxy Note 9 trafi do oficjalnej sprzedaży 24 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA