Sprzęt  / News

Ups! Play przez pomyłkę opublikował cennik Samsunga Galaxy Note 9

Dzisiejsza premiera Samsunga Galaxy Note 9 to ważne wydarzenie dla polskich operatorów. Sieć, która oferować będzie phablet Samsunga w najlepszej cenie na pewno zyska kilku nowych klientów. Co w tej sytuacji ma do zaoferowania sieć Play?

Play przez pomyłkę udostępnił ceny Samsunga Galaxy Note 9 kilka godzin przed premierą. Błąd ten został już naprawiony, ale co raz pojawia się w sieci, prawie nigdy z niej nie znika. Dzięki tej wpadce wiemy, że telefon dostępny będzie w ramach dwóch ofert abonamentowych. SIM Standard dla Firm oraz Stan Nielimitowany dla klientów indywidualnych. Na razie nie wiadomo, czy Note pojawi się w innych ofertach abonamentowych.

Samsung Galaxy Note 9 - cena w Play

Chcąc kupić nowego Note'a bez abonamentu trzeba przygotować się na spory wydatek. W najtańszej opcji abonamentu Stan Nielimitowany (10 zł miesięcznie) telefon Samsunga kosztuje 4059 zł. Jeśli ktoś prowadzi firmę, może po prostu zamówić Note'a bez podpisywania nowej umowy. W takim przypadku jego cena to 3439 zł. Oczywiście bez VAT-u. O wiele taniej wychodzi oczywiście, jeśli zdecydujemy się na jedną z droższych opcji abonamentowych. Najwygodniej będzie zaprezentować to w tabelkach. Zacznijmy od oferty dla firm:

I klienci indywidualni:

Ciekaw jestem ile kosztować będzie Note 9 np. 6 miesięcy po premierze. Poprzednie generacje phabletu Samsunga trzymały cenę dość długo, więc zakup na raty u operatora nie wydaje się aż tak złym pomysłem. Zanim jednak rzucicie się do składania zamówienia, radzę poczekać na oferty konkurencji.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst