REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Rekordowy wzrost popularności Revoluta w Polsce. W podziękowaniu firma rozdaje darmowe karty

Revolut świetnie przyjął się w Polsce, a początek wakacji przyniósł rekordową liczbę nowych użytkowników aplikacji. Nic w tym dziwnego, bo ta usługa finansowa pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy m.in. na wakacjach za granicą.

08.08.2018
11:01
Revolut rozliczy wydatki służbowe
REKLAMA
REKLAMA

Revolut świetnie przyjął się w Polsce, a dwa ostatnie miesiące były wyjątkowo udane. W samym czerwcu i lipcu do usługi dołączyło 50 tys. Polaków. Tyle osób zdecydowało się pobrać aplikację Revolut i zarejestrować w niej nowe konto. To wynik o 35 proc. wyższy od rejestracji na przestrzeni dwóch poprzednich miesięcy, czyli kwietnia i maja.

Jest to ogromny skok liczby użytkowników, bo - jak podaje Revolut - łączna liczba użytkowników w Polsce wynosi obecnie ok. 150 tys. osób. Według innych źródeł, najnowsze statystyki mówią o 170 tys. klientów w Polsce. Do tego Revolut obsługuje ponad 1000 polskich firm. W całej Europie młoda usługa fin-tech ma już przeszło 2 mln użytkowników.

Revolut świętuje wyniki nową promocją, w której można dostać fizyczną kartę płatniczą za darmo.

 class="wp-image-666967"

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem konta w Revolucie, nowa promocja może cię do tego przekonać. Kiedy zarejestrujesz się w usłudze przy pomocy linku https://www.revolut.com/pl/?p=PL_WAKACJE, będziesz mógł wyrobić fizyczną kartę płatniczą za darmo, z bezpłatną dostawą. Promocja dotyczy tylko nowych klientów. Aby z niej skorzystać, trzeba doładować konto kwotą 20 zł, która jest do wykorzystania, albo do wypłacenia.

Standardowo za wyrobienie fizycznej karty jest pobierana opłata. Kartę wirtualną można wyrobić za darmo.

Nie dziwię się wzrostom popularności. Z Revoluta korzystam od dawna i bardzo polecam tę usługę.

Z Revoluta korzystam od ubiegłego roku, a początkowo służył mi do zakupów online, np. na Amazonie. Bardzo korzystny kurs przewalutowania i brak prowizji pozwoliły mi zaoszczędzić niewielkie kwoty, ale w maju postanowiłem pójść na całość i w ramach wyjazdu do Włoch płaciłem za wszystko Revolutem. Wyniki tego eksperymentu znajdziecie na Spider’s Web.

REKLAMA

Dodatkowo Revolut niedawno wprowadził możliwość dodania karty do konta Google Pay, dzięki czemu można płacić za granicą zbliżeniowo smartfonem, korzystając z zalet Revoluta. Nie dziwię się, że usługa odnosi w Polsce coraz większe sukcesy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA