logo
logo
REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Przedstawiamy Poradnik Szkolny 2018!

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego. Z tej okazji przygotowaliśmy nasz Poradnik Szkolny 2018, w którym prezentujemy nowoczesne urządzenia, które mogą przydać się w pracy oraz rozrywce.

30.08.2018
21:36
Poradnik Szkolny 2018
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie dni wakacji oraz cały wrzesień kojarzą mi się ze szkolnymi zakupami. Gdy chodziłem do szkoły, wyprawka składała się wyłącznie z podręczników, zeszytów ćwiczeń, notatników oraz różnego rodzaju ołówków, kredek, flamastrów. Samych nudnych rzeczy, które niespecjalnie mnie interesowały.

 class="wp-image-794692"

Teraz świat jednak poszedł do przodu. Uczniowie mogą korzystać z wielu nowoczesnych gadżetów, które pomagają zarówno w zdobywaniu wiedzy, jak też w relaksowaniu się po czasie spędzonym w szkole. Smartfony, komputery i głośniki Bluetooth już nie są wyposażeniem luksusowego biura, ale pokoju zwykłego nastolatka. Tego typu sprzęty chcieliśmy zaprezentować w naszej nowej kreacji, jaką jest Poradnik Szkolny 2018.

Jak powstawał Poradnik Szkolny 2018?

Za lwią część projektu odpowiadają przede wszystkim dwie osoby. Marcin Połowianiuk stworzył koncepcję wizualną oraz przeprowadził sesję zdjęciową. Z kolei zadaniem Przemysława Śmita było złożenie w jedną, spójną całość wszystkich otrzymanych od nas materiałów. Nie boję się powiedzieć, że bez nich stworzenie tak pięknej kreacji po prostu nie byłoby możliwe.

 class="wp-image-794677"

Poradnik Szkolny 2018 powstawał od wielu tygodni. Po wstępnych pracach koncepcyjnych musiałem zrobić niezbędne zakupy, w których pomagała mi moja druga połówka. Wyjechaliśmy z koszykami pełnymi bibułek, brystoli, kredek oraz innych materiałów szkolnych. Wiele z nich możecie zauważyć na fotografiach znajdujących się w naszej kreacji.

 class="wp-image-794689"

Następnie konieczne było zebranie wszystkich sprzętów, czym też zająłem się ja. W naszych kreacjach nie uznajemy zdjęć pochodzących z prasówek. Nie chcemy polecać sprzętów w ciemno, musimy się z nimi zapoznać, żeby wiedzieć, że nasze rekomendacje rzeczywiście mają sens. A jako że sprzęty i wszystkie niezbędne materiały zebrałem w swoim mieszkaniu, to… uznałem, że ze względów logistycznych w nim przeprowadzimy sesję zdjęciową, co też uczyniliśmy. Nie chciałem marnować czasu na zbędne dojazdy.

Co jeszcze powinniście wiedzieć o naszym poradniku?

Poradnik Szkolny 2018 został podzielony na sześć kategorii. Każdy bloger poleca wyselekcjonowane sprzęty przydatne w szkole podstawowej podzielonej na trzy segmenty, liceum oraz na studiach. Nie zabrakło też oddzielnej strefy dla nauczycieli oraz pracowników biurowych, którzy również mogą zechcieć wymienić swój sprzęt na nowy.

 class="wp-image-794647"

W tym roku postawiliśmy nie tylko na zdjęcia. W każdej sekcji naszej publikacji znajduje się krótki film, na którym bloger występuje z produktami. Dzięki temu będziecie mogli lepiej zapoznać się zarówno z polecanymi sprzętami, jak też z redakcją Spider’s Web. Na koniec warto wspomnieć, że partnerem Poradnika Szkolnego 2018 jest Plus, który w swojej strefie prezentuje własne produkty, stworzone z myślą o nadchodzącym roku szkolnym.

REKLAMA

A teraz, bez zbędnego przedłużania, zapraszamy do sprawdzenia naszej publikacji. Liczymy na to, że każdy znajdzie w niej w niej coś dla siebie. A my powoli zabieramy się do planowania Poradnika Świątecznego 2018, który pojawi się na naszych łamach w drugiej połowie listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA