REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Liga Mistrzów bez żadnych opłat aż do końca roku. Netia prezentuje nowe pakiety telewizyjne

Wakacje powoli dobiegają końca, więc operatorzy szykują powoli klientów na jesienne sportowe emocje. Nową ofertę dla fanów piłki nożnej przedstawiła właśnie Netia. Liga Mistrzów i Liga Europy będą dostępne do końca roku bez żadnych opłat w pakietach dla nowych i obecnych klientów.

13.08.2018
18:50
netia pakiet polsat sport premium
REKLAMA
REKLAMA

Liga Mistrzów jest jednym z budzących największe emocje wydarzeń sportowych. Nic dziwnego, że dostawcy usług dwoją się i troją, by klienci oglądali zmagania najlepszych europejskich drużyn piłkarskich właśnie u nich. Jednym z takich operatorów jest Netia.

Pakiet Polsat Sport Premium, czyli Liga Mistrzów w Netii.

Klienci mogą wykupić u Netii dostęp do internetu światłowodowego o prędkości do 900 Mb/s oraz telewizję w ramach jednej umowy. Dzięki nowemu pakietowi Polsat Sport Premium będą mieli możliwość oglądania na żywo spotkań w ramach Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA.

Na pakiet Polsat Sport Premium składać się będą dwa nowe kanały oraz cztery dodatkowe serwisy sportowe. Netia obiecuje, że klienci będą mogli dzięki temu oglądać nie tylko wszystkie transmisje z meczów, ale też powtórki i liczne materiały dodatkowe w rozdzielczości HD.

Liga Mistrzów w Netii bez dodatkowych opłat w ramach zwykłego pakietu TV.

Dzięki nowej promocji klienci będą mogli uzyskać dostęp do pakietu Polsat Sport Premium w ramach standardowej usługi telewizyjnej. Do tego do końca roku po podpisaniu długoterminowej umowy za dostęp do usługi nie będzie płacić się w ogóle.

Opłaty zaczną się dopiero po nowym roku. Przykładowa cena pakietu w Netii, który pozwoli na oglądanie meczów Ligi Mistrzów, to 80 zł miesięcznie po zdecydowaniu się na internet o prędkości 150 Mb/s wraz z 91 kanałami TV (46 w HD) i wspomnianym pakietem Polsat Sport Premium.

Nowy klienci, którzy zdecydują się na usługi operatora, mogą skorzystać też z rabatu smartDOM. Dzięki temu, jeśli w ramach jednej umowy połączą kilka abonamentów w tym np. na telefon w sieci Plus, za wspomniany pakiet będą płacić po nowym roku 70 zł miesięcznie.

Netia nie zapomina o obecnych klientach.

REKLAMA

Operatorzy zwykle organizują promocje, by zachęcić zupełnie nowe osoby do podpisania umowy. Netia nie chce jednak, by jej obecni klienci poczuli się wykluczeni. Jeśli ktoś ma już internet w Netii, może teraz dokupić pakiet telewizyjny i cieszyć się brakiem opłat aż do końca roku.

Osobom, które mają już wykupioną usługę telewizyjną w Netii, operator proponuje dokupienie pakietu Polsat Sport Premium w cenie 40 zł miesięcznie. Mogą jednak już teraz przedłużyć umowę i skorzystać z nowego pakietu dającego w standardzie dostęp do meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA