REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

To ma być najlepsze konto dla kierowców. Moto Konto od Toyota Bank kusi atrakcyjnymi bonusami

Toyota wprowadza atrakcyjną ofertę dla kierowców. Nowa oferta połączona jest z aplikacją mobilną “Tankuj Korzyści”. Samo Moto Konto od Toyota Bank Polska jest darmowe, o ile spełnisz jeden z trzech warunków.

24.08.2018
12:39
Nowa oferta: Moto Konto od Toyota Bank Polska
REKLAMA
REKLAMA

Moje Konto od Toyota Bank Polski ma być najlepszym z możliwych kont dla kierowców. Niezależnie od tego, jaką marką auta akurat się poruszają. Tak przynajmniej przekonuje sam bank.

Moto Konto to jedyna taka oferta na rynku dla wszystkich posiadaczy samochodów, którzy chcieliby płacić przez cały rok mniej za paliwo i równocześnie korzystać z dodatkowych przywilejów. Chcemy zaprosić jak największą liczbę Klientów do świata Toyoty.

Dzięki synergii działań pomiędzy poszczególnymi podmiotami grupy Toyota w Polsce, nasi Klienci uzyskują dostęp do wartościowych benefitów zarezerwowanych na wyłączność - przekonuje Bartosz Suchecki, Product Manager Toyota Bank.

Podstawowe pytanie: czy konto jest darmowe?

Rynek finansowy ewoluuje na naszych oczach. Za chwilę unijna dyrektywa PSD2 jeszcze bardziej zmieni zasady gry. Mają na tym skorzystać w pierwszej kolejności klienci, którzy wsparci bankowością otwartą będą mieć taki wybór finansowych instrumentów, jakich jeszcze nigdy wcześniej nie mieli. Zanim jednak ci sami klienci zaczną piać z zachwytu zadadzą podstawowe pytanie: ile to wszystko kosztuje?

Na początku więc dobra wiadomość: Moto Konto od Toyota Bank Polska jest darmowe. To znaczy może takie być. O ile klient spełni jeden z trzech warunków. Trzeba utrzymać na koncie poziom średniego miesięcznego salda wysokości 1000 zł lub depozytu w wysokości 2500 zł. Można też po prostu spłacać raty za finansowanie swojego auta w Toyota Bank lub Toyota Leasing Polska z rachunku Moto Konta.

Moto Konto od Toyota Bank Polska zwróci też za paliwo.

Jeszcze więcej zyskają ci, którzy oprócz Moto Konta od Toyota Bank Polski zdecydują się też na korzystanie z aplikacji mobilnej "Tankuj Korzyści". Wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z promocji “Tankuj Korzyści - zwrot za paliwo”. Pierwszym krokiem jest rejestracja, której można dokonać z poziomu aplikacji.

I już prawie można korzystać z promocji: zwrot 5 lub 10 proc. kosztów poniesionych na paliwo. Kto lub co decyduje na jaki procent możemy liczyć? Nasze finanse. Jeżeli średnie miesięczne saldo na rachunku wynosi co najmniej 1000 zł. Do tego średnie miesięczne saldo depozytów wynosi 10 tys. zł - możemy liczyć na 5 proc. zwrotu. I jeszcze jeden warunek: trzeba wtedy w miesiącu zapłacić kartą co najmniej 500 zł.

Ale jak bezgotówkowo w miesiącu płacimy 1000 zł lub więcej i jednocześnie miesięczne saldo na koncie wynosi nie mniej niż 3 tys. zł możemy już liczyć na 10 proc. Tylko wtedy jeszcze pamiętajmy, żeby miesięczne saldo depozytów wynosiło co najmniej 50 tys. zł.

Jak masz Toyotę albo Lexusa - będzie łatwiej.

Bank Toyota Polska nie ukrywa, że najwięcej na ich nowej promocji mogą zyskać posiadacze samochodów marki Toyota lub Lexus. O ile w przypadku 10-procentowego zwrotu zasady nie zmieniają się, o tyle w przypadku 5-procentowego już tak. Właściciel Toyoty lub Lexusa, celując w taki zwrot kosztów poniesionych na paliwo, musi spełnić tylko jeden z dwóch warunków. Miesięczne saldo na rachunku w wysokości co najmniej 1000 zł albo saldo depozytów na poziomie nie mniejszym niż 2500 zł. A transakcje bezgotówkowe może omijać szerokim łukiem.

REKLAMA

Jeszcze więcej mają zyskać nie ci, którzy już Toyotę lub Lexusa mają, ale ci, którzy teraz zdecydują się na zakup takiego samochodu wraz z finansowaniem. Może być nowy, ale może być też używany. Taki klient otrzyma wymierny rabat cenowy na sam samochód. Do tego dostęp do innych rodzajów ofert np. na serwis, oraz będzie mógł odebrać dodatkową premie pieniężną - aż do 1100 zł.

Ta jest możliwa dzięki zwrotowi 500 zł w 2 kuponach po 250 zł - w przypadku zakupu nowego auta w salonie dilerskim lub używanego w programie Toyota Plus lub Lexus Select. Innym rozwiązaniem jest zwrot 600 zł w 12-miesięcznych ratach, w przypadku zakupu nowego lub używanego auta w kredycie od Toyota Bank lub leasingu od Toyota Leasing.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA