REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Świetna promocja na Xbox Game Pass. Za trzy miesiące zapłacimy tylko 25 zł. Niestety nie wszyscy

25 zł za trzy miesiące dostępu do gier z biblioteki Microsoftu to świetna oferta. Szkoda tylko, że promocja na Xbox Game Pass nie jest dla wszystkich. 

18.07.2018
20:18
Świetna promocja na Xbox Game Pass. Za trzy miesiące zapłacisz 25 zł
REKLAMA
REKLAMA

Microsoft przygotował dla fanów fantastyczną ofertę, która sprawi, że inaczej spojrzycie na pogodę za oknem. Deszcz zamiast być przeszkodą do wyjścia z domu stanie się dobrą wymówką, żeby w nim zostać, posiedzieć na kanapie i odpalić konsolę. Za 3 miesiące subskrypcji Xbox Game Pass jeszcze przez dwa tygodnie zapłacicie jedynie 29 zł. Jest tylko jeden haczyk. W chwili zakupu nie możecie mieć aktywnego Game Passa.

Xbox Game Pass miewa lepsze i gorsze miesiące, ale zwykle oferuje naprawdę solidny zestaw gier. W lipcu posiadacze tej subskrypcji dostali DiRT4, Zombie Army Trilogy, Shadow Complex Remastered, ABZU, The Elder Scrolls Oblivion, Fallouta 3, Humans Fall Flat, Bomber Cew i Warhammera: Verminitide 2.

Czy te gry są warte wydawania 40 zł miesięcznie? To zależy od poszczególnej oceny gracza. Jednak przy cenie 25 zł za trzy miesiące trzeba raczej wymyślać powody, dla których ta oferta miałaby nie być atrakcyjna.

Świetna promocja na Xbox Game Pass przychodzi niewiele ponad miesiąc po podwyżce cen.

Microsoft od początku zapowiadał, że cena 29 zł za miesiąc, to jedynie okres przejściowy i że dostęp do ogromnej biblioteki gier ma docelowo kosztować więcej. Co prawda promocyjna cena obowiązywała tak długo, że można było zapomnieć, że kiedyś odejdzie, ale ten sądny dzień nadszedł. Ceny subskrypcji poszybowały w górę 1 czerwca. Wcześniej za miesiąc trzeba było zapłacić 29 zł, ale z początkiem czerwca dzień dziecka się skończył i od tego czasu normalna opłata miesięczna wynosi 40 zł. Fani, którzy nie wyobrażają sobie życia bez tej usługi, już zapłacili. Promocja ma przekonać resztę.

REKLAMA

Nie dla psa kiełbasa, czyli lojalnych użytkowników jak zwykle promocja omija.

Microsoft nie zdecydował się zaoferować wszystkim swojej super ceny. Xbox Passa za 29 zł za trzy miesiące można kupić, tylko jeśli nie jest się aktualnym posiadaczem Game Passa. To zagranie nikogo nie zaskoczy, ale wiernych użytkowników ma pełne prawo zirytować. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz, kiedy lojalność jest w taki sposób „„nagradzana".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA