REKLAMA

Play wietrzy magazyny. Samsung Galaxy Note 8 dostępny w bardzo dobrej cenie

Play właśnie obniżył cenę kilkudziesięciu urządzeń. Jeśli ktoś planował zakup smartfona Galaxy Note 8, będzie mógł teraz zaoszczędzić 1200 zł. A to nie koniec promocji.

05.07.2018 12.01
galaxy note 8 play
REKLAMA
REKLAMA

Galaxy Note 8 już niedługo doczeka się następcy, co jest świetną wiadomością dla osób czających się na ten telefon. Przy premierze kolejnego modelu z serii poprzedni topowe smartfony tanieją, ale zwykle trzeba czekać na to aż do premiery.

Na szczęście Play postanowił nie czekać, aż Galaxy Note 9 trafi na sklepowe półki i już teraz oferuje klientom zniżkę na poprzedni topowy model smartfona marki Samsung z chowanym w obudowie ryskiem. Klienci będą mogli nabyć to urządzenie nawet 1200 zł taniej niż dotychczas. I to nawet bez umowy.

Samsung Galaxy Note 8 w Play kosztuje teraz 2999 zł bez abonamentu.

Najwidoczniej operator czyści magazyny z zeszłorocznego modelu. Osoby, dla których cena 2999 zł jest zaporowa, mogą zdecydować się na sprzedaż na raty. Play proponuje zakup urządzenia w ratach na trzy lata w wysokości 113,30 zł miesięcznie (aczkolwiek wtedy cena rośnie do 4078,80 zł).

Można zdecydować się też na zakup Note8 w abonamencie. W taryfie Solo Stan Nielimitowany można nabyć urządzenie przy opłacie 499 zł na start zamiast dotychczasowych 1019 zł przy zobowiązaniu miesięcznym w wysokości 190 zł (z uwzględnieniem rabatu w wysokości 10 zł za przeniesienie numeru).

Na stronie operatora można jednak modyfikować wysokość abonamentu i opłaty na start. Telefon można kupić też w innych taryfach (Duet Stan Nielimitowany Dom WiFi, Rodzina Stan Nielimitowany Dom WiFi), co pozwoli jeszcze bardziej obniżyć kwotę miesięcznego zobowiązania.

Play obniża cenę dziesiątek innych sprzętów.

Tutaj operator nie chwali się już tak dużymi obniżkami jak w przypadku Galaxy Note8, ale warto odnotować, że od teraz można taniej nabyć m.in.:

  • HTC Desire 12 Dual SIM;
  • zestawy z Huawei Mate 10 lite;
  • telefony LG, w tym G6, G7, Q6 i Q7 oraz K8 (2017) i K10 (2017);
  • Nokia 3, 5, 8 Dual SIM i 3310;
  • Samsung Galaxy A8 i S9+ w zestawie ze smartwatchem Samsung Gear S3 Frontier;
  • Sony Xperia X, XA, XA1, XA1 Ultra i XA2;
  • Wiko View Dual SIM;
  • Razer Phone.

Do oferty Play dołączyły natomiast:

REKLAMA
  • LG K11;
  • Samsung Galaxy A6+.

Przedłużona została też akcja partnerska z New Balance. Klienci sieci Play, którzy zdecydują się na zakup LG Q6, LG G6 lub LG V30, otrzymają rabat 50 proc. na produkty tej firmy do końca lipca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA