Social media  / News

Twoje zdanie ma znaczenie. Teraz na Instagramie odpowiesz na wiele pytań

Instagram nieustannie stawia na rozwój relacji i wymyśla nowe sposobu na wzbogacenie ich. Nowa opcja pozwala zadać pytanie na Instagramie. 

Instagram robi wszystko, aby odpowiedzieć na pytanie, ile dodatkowych naklejek może się zmieścić na jednym zdjęciu w relacji. Mamy już w relacjach ankiety, możemy dodawać naklejki z informacją o swojej lokalizacji, czasie, pogodzie, przyczepiać do zdjęć hasztagi, dodawać muzykę, ale to najwyraźniej za mało.

Na Instagram patrzę z fascynacją do tej pory zarezerwowaną przede wszystkim dla rozciągliwości pojazdów komunikacji miejskiej. Kiedy w godzinach szczytu jadę autobusem, po każdym przystanku jestem święcie przekonana, że tym razem już nikt się więcej nie wciśnie do środka. A potem zatrzymujemy się na kolejnym przystanku. Dzieje się jakaś magia, rzeczywistość zostaje zakrzywiona i okazuje się, że we wnętrzu machiny możne się zmieścić jeszcze z 5 osób, a nawet 6, jeśli ktoś nie odczuwa specjalnie potrzeby oddychania.

Pytanie na Instagramie.

Tym razem platforma na pytanie o możliwości przerobowe relacji odpowiedziała pytaniem, a dokładniej naklejką, która umożliwia autorowi zadanie pytania. W relacjach można teraz zadać pytanie i czekać, aż komentujący na nie odpowiedzią. Instagram reklamuje funkcję jako świetny sposób na rozpoczęcie dyskusji i poznanie bliżej swoich znajomych lub obserwujących.

Żeby skorzystać z nowej opcji w relacji, trzeba najpierw wybrać odpowiednią naklejkę, a potem napisać na niej nurtujące nas pytanie i po prostu umieścić w wybranym miejscu na zdjęciu lub filmie.

Oglądający mogą dotknąć nalepki i wpisać swoją odpowiedź. Wszystkie interakcje będą widoczne dla autora relacji nad listą oglądających. Ponieważ Instagram to Instagram, na odpowiedź odpowiadającego także można udzielić odpowiedzi, tak, żeby nie było zbyt monotonnie.

Jak zadać pytanie w stories

Na Instagramie od dawana nie chodzi o zdjęcia.

To platforma społecznościowa, na której reakcja, komunikacja i emocje są głównymi wartościami. Nowa opcja odpowiada na tę potrzebę, próbując wycisnąć wszystkie soki ze słowa społecznościowe. W końcu internauci uwielbiają wyrażać swoje zdanie w każdej sprawie i na tym w dużym stopniu zasadza się siła internetu, jeśli nie całego, to przynajmniej jego społecznościowej części.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst