REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Google Pixel 3 XL na pierwszych zdjęciach. Podsumowaliśmy wszystkie informacje o nowych smartfonach Google

Przecieki zaczynają powoli nabierać tempa. Czas zebrać wszystko, co już wiemy o smartfonach Google Pixel 3 i Google Pixel 3 XL. 

Google Pixel to marka, która ma swoich zadeklarowanych zwolenników, szczególnie wśród osób, które nie są fanami zapychania czystego Androida autorskimi nakładkami z masą ulepszeń. Żeby zobaczyć w całej krasie, jak będzie ostatecznie wyglądać najnowszy model telefonu od giganta z Mountain View, będziemy musieli poczekać pewnie do października, ale już teraz możemy ponarzekać na wersję deweloperską.

30.07.2018
18:31
Google Pixel przecieki
REKLAMA
REKLAMA

Google Pixel 3 XL na pierwszych zdjęciach

Na XDA Developers pojawiły się zdjęcia smartfona Google Pixel 3 XL. Potwierdziły one nasze najgorsze przypuszczenia. Google Pixel 3 XL będzie miał z przodu charakterystyczne wcięcie, a jego dół zostanie dociążony optycznie masywną belką z głośnikiem. Drugi znajduje się na górze, w notchu. Ekran wielkości 6,2 cala okalają wąskie ramki.

Google Pixel 3 XL na pierwszych zdjęciach class="wp-image-776905"
Fot. xda-developers.com

Szklana obudowa została oczywiście podzielona na dwie części — matową u dołu i błyszczącą na górze. Na tych zdjęciach białego Pixela efekt ten jest bardzo delikatny i trzeba wytężyć wzrok, żeby go w ogóle zauważyć. Z tyłu wyraźnie widać tylko jeden aparat, choć nie martwiłabym się tym. Pixele zawsze słynęły z jakości zdjęć i tegoroczny model może udowodnić, że nie trzeba mnożyć aparatów, żeby oferować świetną jakość fotografii. Oczywiście nie zabrakło też na pleckach czytnika linii papilarnych. Ponieważ z tyłu wykorzystano szkło, telefon aż prosi się o to, żeby obsługiwać bezprzewodowe ładowanie. Na razie jednak nie mamy żadnego potwierdzenia, że tak będzie.

Trzeba pamiętać, że zdjęcia pokazują model nieprzeznaczony do masowej produkcji. W związku z czym wygląd telefonu może się jeszcze zmienić. Teoretycznie więc sprawa wycięcia z przodu ekranu jest jeszcze do uratowania.

Google Pixel 3 XL na pierwszych zdjęciach class="wp-image-776908"
Fot. xda-developers.com

Ponieważ jak na razie zdjęcia potwierdzają to, co widzieliśmy na renderach, możemy pocieszać się tym, że mniejszy z modeli, mający prawdopodobnie 5,4 cala, uchronił się przed wszędobylskim notchem.

Google Pixel 3 XL - specyfikacja

Pod maską ma się znajdować ośmiordzeniowy Snapdragon 845 wspierane przez 4 albo 6 GB RAM-u i 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Smartfona ma utrzymywać przy życiu akumulator o pojemności 3600 mAh. Na renderach nie było widać minijacka.

REKLAMA

Nie znamy jeszcze daty, kiedy Pixel pojawi się na rynku. Nadal najbardziej prawdopodobną jest 4 października.

*Na zdjęciu okładkowym Google Pixel 2.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA