REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

DJI Mavic Air to jeden z najlepszych dronów na rynku. Dziś kupisz go znacznie taniej

DJI Mavic Air to jeden z najlepszych dronów konsumenckich na rynku. Dziś, z okazji piątku trzynastego, można go kupić w bardzo okazyjnej cenie.

13.07.2018
10:26
dji mavic air
REKLAMA
REKLAMA

Drona DJI Mavic Air nie trzeba przedstawiać osobom, które choćby z doskoku śledzą rynek nagrywania z powietrza. Air czerpie garściami ze znacznie droższego DJI Mavica Pro, ale mieści zaawansowaną technologię w znacznie mniejszym i lżejszym korpusie.

DJI Mavic Air to bardzo zaawansowany dron...

 class="wp-image-701223"

Dron waży zaledwie 430 g, dzięki czemu mieści się w limicie ustanowionym prawnie na 600 g, co sprawia, że można nim latać w polskich miastach, poza strefami wyłączonymi z ruchu. Czas lotu na jednym akumulatorze to 20–21 minut. Maksymalna prędkość w trybie sport to ponad 68 km/h, a w standardowym trybie jest to 28 km/h.

DJI Mavic Air ma szereg czujników widzących do przodu, do tyłu i w dół, dzięki czemu unika kolizji z obiektami znajdującymi się na tych kierunkach. Aplikacja DJI Go ma mnóstwo wbudowanych trybów lotu, na czele z Point of Interest, Follow Me, czy np. efektownym Boomerang. Dronem możemy sterować z poziomu smartfonu lub dołączonego kontrolera.

…z rewelacyjną kamerą.

 class="wp-image-667609"

Wbudowana kamera jest osadzona na trójosiowym gimbalu i potrafi nagrywać w 4K przy 24, 25 lub 30 kl./s, w 100 Mb/s. Zdjęci mają 12 megapikseli i możemy je zapisywać jako pliki JPG lub RAW. Do tego mamy tryb manualny i zaawansowane funkcje sterowania kamerą.

REKLAMA

Drona DJI Mavic Air można kupić w promocji w sklepie RTV Euro AGD. Standardowa cena to 3598 zł, ale tylko dziś jest dostępna promocja z okazji piątku, 13 lipca. Możemy uzyskać cenę niższą o 13 proc. wpisując w koszyku kod „RABPIATEK13”. Cena wyniesie 3130,26 zł.

To bardzo dobra okazja jak na polską dystrybucję, natomiast można zaoszczędzić odrobinę więcej sprowadzając drona z Chin. W sklepie Gearbest Mavica Air znajdziemy za 3012 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA