REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Media

Bez niespodzianek - Polsat pozyskał Ligę Mistrzów. Dostępna w Plusie i Cyfrowym Polsacie w przystępnych cenach

Nie ignorujcie tej wiadomości. Choć dzisiaj bardziej interesuje was co zrobi Brazylia, Francja, Belgia lub Urugwaj, to za kilka tygodni tylko jedne rozgrywki będą miały znaczenie: Liga Mistrzów. 

03.07.2018
16:14
Polsat pozyskał Ligę Mistrzów. Dostęp w Plusie i Cyfrowym Polsacie
REKLAMA
REKLAMA

Tak w ogóle to gotów byłem twierdzić, że piłka klubowa pożarła już cały urok tej reprezentacyjnej. Mundial 2018 tej tezy NA SZCZĘŚCIE nie potwierdza. Ten turniej póki co jest WSPA-NIA-ŁY, każdy mecz pisze swoją osobną historię. Bo jak nie uznać za wspaniałego turnieju, w którym nawet trzy najgorsze mecze mają jakiś smaczek w postaci tego, że grali je moi rodacy?

Ale nie zawsze tak było. Euro 2016 to najgorszy turniej reprezentacyjny jaki widziałem. WC 2014 wiało nudą. W ocenie Euro 2012 mogę nie być obiektywny, bo odczuwałem je na żywo. RPA 2010 chyba było w porządku, ale myśli zagłuszały wuwuzele. Euro 2008 nuda. I dopiero Włosi 2006 ostatnio tak emocjonowali mnie, jak dzisiejsze popisy reprezentacji. 12 lat!

A Liga Mistrzów...

Może trochę za dużo w niej w ostatnich latach Barcelony, Bayernu, Realu czy Atletico. Ale Liverpool w finale to - mam nadzieję - wiatr większego pluralizmu. No i do rozgrywek wraca mój najdroższy Inter. I jakby z tej okazji w porannej prasówce czytam, że LM trafia do Polsatu (ok, o tym mówiło się od dawna i nie jest to dla mnie zaskoczenie), a Solorzowie-Żakowie chcą teraz bombardować wszystkich fanów piłki swoimi futbolowymi ofertami.

Biorąc pod uwagę liczne ostatnie transfery, w tym m.in. przejęcie Eleven Sports (Serie A), Polsat staje się naturalnym imperium, w kierunku którego będą ciągnęli wszyscy pani piłki. Dziś stacja zapowiedziała sprzedaż nowych pakietów w swoim Cyfrowym Polsacie, gdzie pakiet LM + Eleven to już nawet 60 złotych miesięcznie. I to jest bardzo dobra oferta. Do pełni szczęścia brakuje już chyba tylko Premier League, aczkolwiek tak szczęśliwie się złożyło, że moje futbolowe sympatie ten pakiet już wyczerpuje.

Liga Mistrzów również w Plusie

Od dzisiaj również Liga Mistrzów pojawi się w Plusie, natomiast nie brakuje mi pewnych wątpliwości w tym zakresie - z jednej strony to dobrze, że Liga Mistrzów i Liga Europy będzie dorzucana w pakiecie z abonamentem komórkowym lub internetowym jako Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, a z drugiej - no brakuje tutaj tego Eleven. Moim zdaniem to fajna gratka dla ludzi luźno interesujących się piłką, ale z drugiej mam wrażenie, że przynajmniej powiązany przecież z Polsatem Plus mógłby do pełni szczęścia dorzucić Eleven (Taryfy z Ligą Mistrzów i Ligą Europy w cenie to Plus Abonament z wszystkimi usługami bez limitu oraz Internetem Bez Końca za 70 zł miesięcznie oraz Plus Internet LTE z pakietem 100 GB i Internetem LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie).

Liga Mistrzów w pakietach IPLA - ceny

REKLAMA

Cały sezon Ligi Mistrzów i Ligi Europy 2018/2019 oglądać możemy w cenie 360 zł. Transmitowane będą 343 spotkania na sezon. Istnieje również opcja wykupienia dostępu na 7 dni za 40 zł. Pierwsze spotkania zobaczymy już 21 sierpnia.

Mecze oglądać możemy na komputerach, smartfonach, tabletach i telewizorach wyposażonych w Smart TV.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA