REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Konferencja Square Enix mogłaby się w ogóle nie odbyć. Zobacz wszystkie trailery

Od Square Enix dostaliśmy dwa nowe tytuły (Babylon's Fall i The Quiet Man), trochę Shadow of the Tomb Raider i Just Cause 4, a poza tym... bieda. Półgodzinna bieda.

11.06.2018
21:06
Konferencja Square Enix mogłaby się nie odbyć. Zobacz zwiastuny
REKLAMA
REKLAMA

Cóż, konferencja Square Enix nie zrobiła zbyt dobrego wrażenia. Nic nie mówiące zwiastuny nowych gier, nieciekawe zwiastuny już zapowiedzianych gier i powtórki zwiastunów, które widzieliśmy wczoraj podczas prezentacji Microsoftu. Przed wami szybka przebieżka przez - niestety - nudną konferencję.

Shadow of the Tomb Raider

Square Enix rozpoczęło swoją prezentację od Lary Croft. Otrzymaliśmy dłuższy fragment Shadow of the Tomb Raider, w którym bohaterka niczym sam Predator skacze po drzewach i na najróżniejsze sposoby morduje po cichu głupiutkich żołnierzy. Jeśli spodziewacie się jakichś widowiskowych scen czy świeżości - zawróćcie. To po prostu ta sama Lara, którą znamy od kilku lat. Premiera Shadow of the Tomb Raider już 14 września 2018 na PC, PS4 i Xboksie One.

Final Fantasy XIV: Under the Moonlight

Darmowy patch do MMO Final Fantasy XIV doczekał się na konferencji nowego zwiastuna. Najciekawszym faktem było to, że w grze pojawią się elementy z Monster Hunter World. Materiał pokazał m.in. Koleżkota w roli towarzysza i potwora MHW jako bossa. Oprócz tego można pewnie spodziewać się trochę charakterystycznego dla serii sprzętu. Premiera nowej aktualizacji - latem 2018.

The Awesome Adventures of Captain Spirit

Przystawkę do Life is Strange 2 zapowiedziano już wczoraj podczas konferencji Microsoftu. Dzisiaj nie dostaliśmy nic nowego ponad komentarz twórców o tym, że The Awesome Adventures of Captain Spirit będzie bezpośrednio nawiązywał do sezonu drugiego Life is Strange. Dontnod przyznał również, że chce w tym uniwersum opowiedzieć jeszcze wiele historii. Najfajniejsze jest jednak to, że Captain Spirit ukaże się już 26 czerwca... kompletnie za darmo na PC, PS4 i Xboksie One.

Dragon Quest XI

Zeszłoroczne jRPG trafi do Europy 4 września na PC i PS4. Z tej okazji Square Enix podzieliło się nowym zwiastunem skupiającym się na fabule gry.

Babylon's Fall

Pierwszy ciekawszy moment konferencji. Babylon's Fall to nowa gra od Platinum Games, która ukaże się w 2019 na PC i PS4. Niestety, na tym kończy się póki co nasza wiedza na temat Babylon's Fall. Zwiastun zdradza scenerię w stylu fantasy i walkę z wielkim rycerzem.

Nier: Automata - Become as Gods Edition

Powtórka z rozrywki - znowu mogliśmy obejrzeć pokazany wczoraj zwiastun edycji Nier: Automata na Xboksa One. Premiera już 26 czerwca.

Octopath Traveler

Dostaliśmy też króciutki zwiastun Octopath Traveler, które trafi na Nintendo Switch 13 lipca 2018.

Just Cause 4

Zapowiedziane podczas konferencji Microsoftu Just Cause 4 otrzymało bardziej rozbudowany zwiastun. Linka z hakiem zostanie wzbogacona o wiele nowych możliwości, które z pewnością spodobają się tym spragnionym kreatywnej rozwałki. Premiera gry 4 grudnia na PC, PS4 i Xboksie One.

The Quiet Man

Druga - i ostatnia - nowość konferencji. W The Quiet Man najprawdopodobniej zagramy bohaterem, który jest głuchy. Piszę "najprawdopodobniej", bo póki co możemy tylko snuć domysły. Zwiastun jest krótki i praktycznie nic nie zdradza. Więcej informacji na temat gry mamy otrzymać w sierpniu. The Quiet Man ukaże się na PC i PS4.

Kingdom Hearts 3

Kolejna powtórka z rozrywki. Mogliśmy jeszcze raz zobaczyć dziwnie zmontowany zwiastun Kingdom Hearts 3, zaprezentowany wczoraj podczas konferencji Microsoftu. Przypominamy, że znana jest już data premiery - 29 stycznia 2019 na PS4 i Xboksie One.


REKLAMA

I to by było na tyle. Serio. Liczyliście na konkrety w kwestii gry o Avengersach od Crystal Dynamics? Chcieliście zobaczyć Life is Strange 2? A może wierzyliście gdzieś głęboko, że coś stanie się z Legacy of Kain? Niestety, to nie była tego typu konferencja. Dostaliśmy bardzo bezpieczny i w wielu momentach nudny kolaż zwiastunów z rzeczy, które już doskonale znamy. Szkoda.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA