REKLAMA

Duże paczki internetu i to bez długoterminowej umowy - tak wygląda nowa oferta Plusha

Plush uzupełnia pakiety zapewniające dostęp do usług głosowych o dostęp do internetu mobilnego. Operator rusza z nową promocją kierowaną do klientów, którzy poszukują dużych paczek transferu w umowie na czas nieokreślony. Jest tylko mały haczyk.

20.06.2018 14.01
Plush Abo z telefonem
REKLAMA
REKLAMA

Marka należąca do sieci Plus poszerzyła właśnie swoje portfolio produktów. Dwa miesiące temu pojawiły się nowe pakiety dla miłośników YouTube’a i streamerów, a od teraz klienci, którzy zdecydują się na usługi sieci Plush, będą mogli skorzystać z bardzo dużych paczek danych w przystępnej cenie.

Plush obwołuje sam siebie królem internetu.

Czy tak jest faktycznie, zdecydują oczywiście klienci po 20 czerwca, bo na ten dzień zaplanowano start nowej oferty Plush Internet. Sieć zaproponuje dwa warianty abonamentu na karty SIM, które zapewniają wyłącznie transfer danych bez usług głosowych. Docelowo można uzyskać w nich:

  • 100 GB transferu za 25 zł;
  • 120 GB transferu za 30 zł.

W obu przypadkach nie trzeba wiązać się z operatorem długoterminową umową i zrezygnować z usług w przeciągu miesiąca. Nie zabraknie też „GIGSÓW za lojalność” oraz opcji urządzenia sobie „wakacji od opłat” - na miesiąc będzie można zawiesić abonament bez ponoszenia opłat.

plush król internetu class="wp-image-756154"

Duże paczki danych w Plush przewidziane zostały jednak tylko dla stałych klientów.

REKLAMA

Na start sieć zaoferuje w cenie 25 zł i 30 zł pakiety internetowe o wielkości odpowiednio 20 GB i 40 GB. Dodatkowe gigabajty transferu będą przyznawane klientom dopiero po 3, 6 i 12 miesiącach od podpisania umowy. Co kwartał paczka danych zwiększa się o kolejne 20 GB.

Umowa jest co prawda bezterminowa, ale operator znalazł mechanizm, by zniechęcić klientów do rezygnacji z usług. Po zerwaniu umowy klienci, którzy spędzili w sieci już rok, musieliby po powrocie czekać kolejny na to, aż ich paczka urośnie do pierwotnego rozmiaru.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA