1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Operatorzy

Nowa oferta na Plush ABO spodoba się fanom YouTube’a. Zarówno widzom, jak i streamerom

Plus przygotował nowy pakiet internetu, z którego ucieszą się fani wideo na YouTubie. Od teraz klienci decydujący się na Plush ABO otrzymują dodatkowy pakiet internetu na korzystanie z serwisu z filmami od Google’a.

plush abo pakiet youtube 2
102 interakcji
dołącz do dyskusji

Wideo jest bezlitosne dla pakietów internetowych. Oglądając filmy ze streamingu lub robiąc transmisję na żywo można bardzo szybko zabić podstawową paczkę transferu, którą operator przyznaje w ramach abonamentu. Plus przygotował nową ofertę dla klientów, którzy namiętnie oglądają (lub publikują) klipy w serwisie YouTube.

Pakiet na YouTube’a w Plush Abo.

Do tej pory klienci abonamentowi sieci Plush mogli cieszyć się nielimitowanym transferem danych w ramach wybranych aplikacji społecznościowych. Teraz otrzymają dodatkowy Pakiet Video Ekstra.

Abonenci, którzy zdecydują się teraz wykupić abonament Plush Abo, dostaną nowy pakiet 10 GB internetu. Tę promocyjną paczkę transferu danych można wykorzystać na transfer wideo z YouTube’a.

plush ABO pakiet youtube

Pakiet nie jest jednorazowy, tylko przyznawany co miesiąc. Dopiero po zużyciu 10 GB transferu na oglądanie YouTube’a, kolejne klipy zaczną pomniejszać tę główną paczkę internetu w abonamencie.

Kto dostaje Pakiet Video Ekstra w abonamencie Plush?

Z pakietu mogą skorzystać klienci, którzy zdecydują się na abonament w Plush za kwotę 25 zł, nawet w przypadku umów na czas nieokreślony - czyli tych, z których można zrezygnować nawet po miesiącu.

Osoby, które podpiszą umowę terminową na 2 lata, otrzymają do tego 3 miesiące transferu z YouTube’a bez limitu. Dopiero po kwartale będą mogli zaś korzystać ze wspomnianego dodatkowego pakietu o wielkości 10 GB.

Pakiet Video Ekstra dostępny jest bez żadnych dodatkowych opłat.

Podstawowy pakiet internetu w Plush Abo to 10 GB w przypadku umów na czas nieokreślony. Przewidziane są też bonusy za staż. Klienci, którzy podpiszą od razu kontrakt na 24 miesiące, mają do dyspozycji zaś 15 GB.

Dodatkowy limit 10 GB dotyczy zarówno pobierania, jak i wysyłania danych. Ucieszy to osoby, które często publikują materiały ze smartfona lub prowadzą coraz popularniejsze transmisje na żywo.

Sam pakiet na YouTube’a to nie jedyne, co Plus przygotował dla streamerów. Mogą zdecydować się na dodatkowy sprzęt taki jak smartfon Huawei P9 Lite (2017) lub… Gimbal DJI Osmo Mobile. Oba urządzenia kosztują na start 1 zł.