REKLAMA

Cierpisz podczas wybierania prezentów? Karty upominkowe do App Store i iTunes trafiły wreszcie do Polski

Może nie jest to najważniejsza dzisiejsza wiadomość, ale na pewno ucieszy wiele osób korzystających z ekosystemu firmy Apple. W Polsce bowiem da się w końcu kupić karty upominkowe do App Store i iTunes.

05.06.2018 19.05
karty-upominkowe-app-store
REKLAMA

Apple widocznie zdecydowało się na dodanie naszego kraju do wyższej pozycji w swojej tajnej tabelce pt. "Gdzie warto bywać i wypuszczać swoje produkty". Zupełnie niedawno informowaliśmy o tym, że w Polsce pojawi się Apple Pay, a teraz sprzedawane będą również zdrapki. Jest dobrze. Chociaż oczywiście Google odpowiedniki tych produktów wprowadziło już dawno. Karty upominkowe do Google Play można kupić w pierwszym lepszym kiosku.

REKLAMA

Karty upominkowe App Store i iTunes dostępne będą w wybranych sklepach

Lista opublikowana w oficjalnej informacji prezentuje się następująco:

  • Auchan
  • Cortland
  • Empik
  • iDream
  • Komputronik
  • Media Expert
REKLAMA

Oczywiście minie trochę czasu, zanim wszystkie sklepy otrzymają karty upominkowe Apple. Z naszych błyskawicznych ustaleń wynika, że karty jak na razie nie są jeszcze dostępne w sieciach: Cortland, Media Expert i Komputronik. Chociaż, to dopiero początki wprowadzania nowego produktu do dystrybucji - jutro może okazać się, że karty Apple będzie można kupić we wszystkich sieciach wymienionych na liście.

Karty upominkowe do App Store i iTunes sprzedawane będą w nominałach 50, 100 i 150 zł. Oprócz tego, klienci będą mogli wybrać sobie indywidualną wartość takiej karty z przedziału od 20 do 200 zł. Korzystanie jest niezwykle proste i sprowadza się do wykonania kilku kroków opisanych na odwrocie karty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA