REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Od tej konferencji rozpoczyna się E3 2018! Oglądaj EA Play na żywo i zobacz m. in. Battlefielda V i FIFĘ 19

EA Play to konferencja, od której rozpoczyna się szaleństwo związane z imprezą E3. O 20:00 polskiego czasu Electronic Arts pokaże światu, jakie ma plany na następne miesiące i lata. Nowa FIFA, Battlefield V, Unravel 2 czy Anthem to tylko część katalogu tego wydawcy.

09.06.2018
19:19
[live] EA Play na żywo - od tej konferencji zaczyna się E3 2018!
REKLAMA
REKLAMA

Electronic Arts oprze swoją konferencję na kilku mocnych punktach. Pierwszym z nich jest oczywiście FIFA 19. Wydawca co dwa lata robi silniejszą rewizję swojego sportowego symulatora i właśnie teraz nadszedł czas większych zmian. Jestem ciekaw, jakie nowości pojawią się w dochodowej serii wydawanej rok do roku.

Oczywiście gwiazdą pokazu będzie Battlefield V. Elektronicy zrobili średnie pierwsze wrażenie i mają co naprawiać.

Pierwszy zwiastun Battlefield V nie spotkał się z hurraoptymistycznym przyjęciem. EA musi teraz przedstawić sieciową strzelaninę w korzystniejszym świetle. Jestem przekonany, że zobaczymy fragmenty na silniku gry, pokazujące standardową rozgrywkę w filmowej kampanii oraz sieciowym PvP. Wydawca na pewno będzie próbował odzyskać zaufanie tych fanów, którzy czują się zdezorientowani po premierze pierwszego materiału reklamowego.

Nie można również zapomnieć o Anthem - nowym dziele twórców serii Mass Effect. Tytuł ma być odpowiedzią na kooperacyjne, sieciowe produkcje pokroju Destiny, Diablo czy Borderlands. Anthem jest zapowiadane jako stale rozwijany, skoncentrowany na drużynowym co-opie tytuł z masą wyzwań, zadań oraz aktywności na długie miesiące rozgrywki.

Xbox One X wydajność class="wp-image-576299"

Konferencja EA Play rozpoczyna się w sobotę 9 czerwca 2018 o 20:00 polskiego czasu.

REKLAMA

W Los Angeles jest już członek naszej redakcji, także na pewno możecie się spodziewać wielu pierwszych wrażeń z nadchodzących hitów EA. W międzyczasie zapraszamy do oglądania konferencji EA Play, która będzie strumieniowana na żywo za pośrednictwem platform YouTube, Facebook oraz Twitch. Odpowiedni odtwarzacz znajduje się na górze tego tekstu.

Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy będą miały miejsce kolejne konferencje wchodzące w skład E3 2018, koniecznie zapoznaj się z naszym kalendarzem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA