REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Teraz z zakupów w Carrefourze wrócisz do domu samochodem. Nawet jeśli przyszedłeś na nogach

Carsharing w Warszawie rozwija się powoli, ale nieustannie. Zakupy z Carrefoura dowiedziesz do domu samochodem od 4Mobility. Samochody floty będą stały na parkingach hipermarketu.

25.06.2018
19:48
Carrefour i 4Mobility
REKLAMA
REKLAMA

Robienie dużych zakupów w hipermarkecie, jeśli ten nie znajduje się tuż pod blokiem, bywa kłopotliwe. Jakoś te wszystkie torby z zakupami trzeba przecież dostarczyć do domu. Komunikacja miejska robi się bardzo niewygodna, jeśli obładowany jesteś dodatkowymi kilogramami mąki. Samochód to też nienajlepszy pomysł, bo nie tak łatwo znaleźć miejsce parkingowe w Warszawie poza weekendem. Carrefour chce rozwiązać ten problem, umożliwiając swoim klientom wynajęcie samochodu na minuty.

W trzech największych hipermarketach w Warszawie będzie dostępna usługa carsharingu. Carrefour podpisał już w tej sprawie umowę z 4Mobility. Klienci z zainstalowaną aplikacją Mój Carrefour będą mogli jeździć taniej i korzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich kuponów promocyjnych o wartości 20 zł. Żeby wypożyczyć samochód, trzeba się najpierw zarejestrować się w aplikacji 4Mobility.

Jak działa carsharing 4Mobility w Carrefourze?

Na parkingach w Carrefourze będzie czekały na nas auta 4Mobility, jeśli tak nie będzie, można sprawdzić w aplikacji mobilnej, gdzie stoi najbliższy samochód floty. Firma oferuje możliwość wypożyczenia pojazdu na minuty, ale po skończonej jeździe trzeba go zostawić w wyznaczonej strefie. Dlatego, zanim rzucisz się entuzjastycznie do samochodu, lepiej sprawdź na mapie, czy punkt, do którego chcesz się dostać, znajduje się w granicach określonych przez 4Mobility. Na szczęście w Warszawie łapie się w to całkiem spora część miasta.

Cena wynajmu różni się w zależności od samochodu, który wybieramy. W modelu opartym na parkowaniu w strefach ceny wyglądają tak:

  • Hyundai i30 C Standard: 0,48 zł/min + 0,80/rozpoczęty km. 0,12/min postoju,
  • Mini C Standard: 0,55zł/min + 0,80/rozpoczęty km + 0,12/min postoju,
  • BMW1 C Premium 0,59zł/min + 0,80 rozpoczęty km + 0,16/min postoju (to oferta promocyjna).
REKLAMA

W ramach współpracy z Carrefourem auta czekają na przyszłych klientów w wybranych warszawskich hipermarketach przy dużych centrach handlowych:

  • Centrum Handlowym Atrium Targówek przy ul. Głębockiej,
  • Centrum Handlowym Wileńska przy ul. Targowej,
  • Centrum Handlowym Arkadia przy Al. Jana Pawła II.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA