REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Ty kupujesz nową Xperię XZ2, a Sony tobie płaci 600 zł. Ruszył szalony cashback

Firma Sony z okazji nadciągających mistrzostw świata w piłce nożnej organizuje serię ciekawych promocji. Jedną z najciekawszych jest cashback przy zakupie telefonu Xperia XZ2.

21.05.2018
12:27
Xperia XZ2 promocja
REKLAMA
REKLAMA

Zwrot 600 zł przy zakupie Xperia XZ2 w relatywnie dowolnej sieci handlowej oraz 200 zł przy zakupie Xperia XZ2 Compact, również w dowolnej sieci handlowej – czy to brzmi ciekawie? W naszej ocenie, zdecydowanie tak. Zwłaszcza, że zasady promocji są dość proste.

Przy zakupie smartfonu Xperia XZ2 w dniach od 21 maja do 31 lipca 2018 r. (lub do wyczerpania zapasów) można otrzymać premię pieniężną w wysokości 600 zł – lub 200 zł w przypadku wersji Compact. Udział w akcji promocyjnej mogą wziąć zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy.

Wystarczy sześć kroków:

  1. Od 21 maja do 31 lipca 2018 r. kup telefon w jednej z wybranych sieci sprzedaży: Sony Centre, sklep internetowy (e-store) Sony Mobile, RTV Euro AGD, Oleole.pl, Media Expert, Avans.pl, Electro.pl, Media Markt, Saturn, Redcoon.pl, Neonet, X-kom.pl, 4CV, Komputronik, Allegro strefa marek – wyłącznie Oficjalny Sklep Sony Mobile prowadzony przez M-point, Orange, Play, T- Mobile i Plus.
  2. Włącz telefon.
  3. Zarejestruj się lub zaloguj w aplikacji Xperia Lounge.
  4. Nie wcześniej niż po 15 dniach otrzymasz indywidualny kod niezbędny do wypełnienia formularza.
  5. Wypełnij formularz w terminie do 31 sierpnia i dołącz dowód zakupu.
  6. Po weryfikacji i ustaleniu danych do przelewu otrzymasz premię pieniężną w wysokości 600 złotych (przy zakupie modelu XZ2) lub 200 złotych (przy zakupie modelu XZ2Compact)

Regulamin akcji promocyjnej CASHBACK Mistrzów Świata znajduje się na stronie www.sonymobile.com/poznaj-xperia-xz2 oraz na blogu www.blogs.sonymobile.com/pl.

Xperia XZ2 i Xperia XZ2 Compact objęte promocją to jedne z najlepszych telefonów w historii Sony.

Nie miałem jeszcze z żadnym modelem dłużej do czynienia – choć zrobiły na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie po parominutowym kontakcie. Mój autorytet w tej kwestii – Piotr Grabiec – testował za to dokładnie oba modele. I był bardzo zadowolony po zakończeniu testów.

O Xperii XZ2 napisał:

Nowa Xperia faktycznie łączy nowoczesność z tym, co klienci znają i lubią. (…) Klienci, którzy w przeszłości wybierali telefony marki Sony i byli z nich zadowoleni, powinni z nowego sztandarowego modelu również być zadowoleni.

O Xperii XZ2 Compact napisał:

REKLAMA

produkty Sony mają kilka cech, których mogą im pozazdrościć konkurenci. Fizyczny spust migawki aparatu i ponadprzeciętny czas pracy na jednym ładowaniu – w tym wypadku pomimo akumulatora o pojemności mniejszej niż 3000 mAh – to ogromne zalety smartfonów Xperia. W dodatku Sony jako z jeden z niewielu producentów nadal oferuje smartfony o niewielkich rozmiarach. Sony Xperia XZ2 Compact z pewnością przypadnie do gustu osobom, które szukają porządnego telefonu, który nie wypycha kieszeni i nie przypomina podczas rozmowy przyłożonej do ucha paletki do ping-ponga.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA