REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Chcesz kupić nowego Samsunga? Firma odkupi twój stary smartfon nawet za 2000 zł

W ramach akcji Odkup Samsung wszystkim, którzy mają chrapkę na nowego Samsunga S9 i S9+, firma oferuje 400 zł dopłaty do sprzedaży starego urządzenia.

14.05.2018
18:55
Samsung Galaxy S9
REKLAMA
REKLAMA

Producenci telefonów lubią, gdy je wymieniamy i chętnie nas do tego nakłaniają. Samsung robi to nie pierwszy raz, kusząc nas możliwością zaoszczędzenia kilkuset złotych przy zakupie nowego smartfona. Do promocji dokładającej 250 zł do wyceny starego urządzenia przy zakupie Samsunga Galaxy z cyferką 8, dołączyła nowa, kusząca ślicznymi Samsungami Galaxy S9 i czterema zaoszczędzonymi stówami.

Samsung Galaxy S9 w promocji. Jak zdobyć dodatkową zniżkę?

Po pierwsze musisz wybrać, jaki chcesz telefon. Ilość zwróconych pieniędzy zależy od tego, czy chcesz kupić Samsunga Galaxy S9 albo S9+, czy raczej Samsunga Galaxy S8, S8+, A8 lub Note 8. W pierwszym wypadku dostaniesz 400 zł, ale wartość starego telefonu nie może przekroczyć razem z dodatkiem 2000 zł. W drugim dostaniesz 250 zł przy maksymalnej wartości telefonu i dodatku 1720 zł. Jest jednak jeden haczyk - smartfon musi być kupiony u partnera handlowego Samsunga, który bierze udział w promocji. Ich pełna lista jest dostępna na stronie i w regulaminie promocji.

Kiedy już staniesz się szczęśliwym posiadaczem nowego urządzenia, w aplikacji Samsung Members będzie czekał na ciebie kod, który zwiększy wycenę twojego smartfona.

Teraz pozostaje jedynie wysłać smartfona do partnera akcji. Cena sprzedawanego urządzenia jest szacowana przez asgoodasnew electronics. Ile za niego dostaniecie, jest uzależnione od kilku czynników — stanu urządzenia, jego modelu i wieku. Na stronie samsung.kupimyto.pl trzeba wpisać model urządzenia, a następnie odpowiedzieć na kilka pytań, które mają określić, w jakim sprzęt jest stanie.

REKLAMA

Po pożegnaniach i obietnicy, że zawsze pozostaniecie przyjaciółmi, będziesz musiał zapakować telefon i oddać go kurierowi, który przyjedzie go bezpłatnie od ciebie odebrać. Dopiero kiedy pracownicy zweryfikują stan twojej przesyłki, a wasze oceny odnośnie stanu telefonu będą się pokrywać, pieniądze trafią na twoje konto, a wraz z nimi bonus od Samsunga.

To nie pierwsza tego typu akcja koreańskiego producenta, który namawia do wymiany starych telefonów na nowe swojej produkcji. Jej opłacalność zależy od tego, na ile wycenione zostało wasze stare urządzenie, lepiej więc najpierw szacować, potem kupować. Promocja obejmująca kupno Samsunga S9 i S9+ wystartowała dziś i potrwa do 15 lipca 2018 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA