REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

250 zł za przesiadkę na Galaxy S8. Samsung nie chce, żebyś wymienił stary telefon na nowego iPhone'a

Samsung przygotował właśnie promocję na zakup smartfonów Galaxy S8 i S8+, która powinna spodobać się osobom wymieniającym telefon.

11.09.2017
16:44
Zmieniasz telefon? Samsung chce, żebyś wymienił go na Galaxy S8
REKLAMA
REKLAMA

Witaj piękny! Żegnaj stary” to nazwa nowej promocji Samsunga, w ramach której możesz uzyskać zwrot pieniędzy za stary telefon po zakupie Samsunga Galaxy S8 lub S8+. W ramach promocji nowi posiadacze wymienionych Samsungów otrzymają dodatkowe 250 zł.

Jeśli właśnie kupiłeś Samsunga Galaxy S8 lub S8+, albo dopiero zamierzasz go kupić, możesz skorzystać z promocji.

 class="wp-image-590262"

Na swoim Samsungu musisz uruchomić aplikację Samsung Members, wybrać zakładkę „korzyści”, a następnie kliknąć w baner “Dodatkowe 250 zł za Twój obecny smartfon”. Po tym zabiegu otrzymasz kod, który podniesie wycenę twojego starego smartfona o 250 zł. Maksymalna kwota za stare urządzenie to 2650 zł (wliczając w to bon).

Następnie możesz sprzedać swoje stare urządzenie na stronie samsung.kupimyto.pl. Po wpisaniu podstawowych danych o smartfonie serwis dokona wstępnej wyceny twojego starego urządzenia. Warunkiem sprzedaży jest to, by było ono sprawne. Możesz sprzedać telefony naprawdę wielu firm, ale „w rozliczeniu” możesz oddać tylko jeden smartfon. Wyceną zajmuje się niemiecka spółka AsGoodAsNew electronics GmbH.

Po przejściu weryfikacji na stronie samsung.kupimyto.pl możesz podać kod otrzymany w aplikacji, dzięki któremu wycena smartfona zostanie podniesiona o 250 zł. Jeśli kwota ci odpowiada, możesz zatwierdzić transakcję, po czym kurier odbierze od ciebie stare urządzenie, a ty otrzymasz kwotę na swoje konto bankowe.

Promocja rusza dzisiaj.

Akcja Samsunga dotyczy smartfonów Galaxy S8 i S8+ kupionych w okresie od dziś (11 września 2017 roku, godz. 00:01) do końca października bieżącego roku. W promocji wezmą udział smartfony kupione w sklepie partnerów handlowych Samsunga. Ich listę znajdziecie w regulaminie promocji, a znajdują się na niej zarówno operatorzy komórkowi, jak i największe sieci sklepów z elektroniką.

Czy warto skorzystać z promocji? Wszystko zależy od tego, jak Samsung wyceni stare telefony. Często okazuje się, że dla klienta bardziej opłacalną opcją jest sprzedaż starego smartfona na własną rękę. Z drugiej strony, akcja zorganizowana przez Samsunga to znacznie większa wygoda, zwłaszcza dla osób, które nie chcą, lub nie mają czasu wystawiać starego urządzenia na aukcji.

Do tego bon podnoszący wartość starego smartfona o 250 zł jest miłym prezentem. Jeżeli właśnie kupiłeś Samsunga Galaxy S8/S8+ i zamierzałeś sprzedać stary telefon, na pewno powinieneś sprawdzić nową promocję.

REKLAMA

Warto podkreślić, że promocja wystartowała zaledwie na jeden dzień przed premierą nowego iPhone’a X, na którego wiele osób czeka z dużą niecierpliwością. Czy tym samym Samsung chce przeciągnąć niezdecydowanych na swoją stronę? Takie zbiegi okoliczności raczej nie są przypadkiem.

Całkiem niezłe zagranie. Jutro, po poznaniu ceny iPhone’a X, na pewno będziemy świadkami fali lamentu i niechęci wywołanej astronomiczną kwotą. Kiedy Apple podniesie cenę, Samsung będzie miał w zanadrzu zwrot kosztów dla osób, które zdecydują się na smartfona Koreańczyków. Sprytnie!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA