REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Kiepski prezent na dzień dziecka. Od 1 czerwca wzrośnie cena Xbox Game Passa

Microsoft zafunduje nam smutny dzień dziecka. Nowa cena Xbox Game Passa będzie wyższa o 10 zł.

02.05.2018
18:41
nowa cena xbox game passa
REKLAMA
REKLAMA

Xbox najwyraźniej dostatecznie wypromował Game Pass i może już sprzedawać go po docelowej cenie. Niby od początku było wiadomo, że prędzej czy później będziemy musieli zacząć płacić za abonament 40 zł, ale zawsze miło było pomyśleć, że to jeszcze nie teraz i nie w przyszłym miesiącu. No cóż, koniec marzycielstwa. Microsoft zapowiada podwyżkę.

Od 1 czerwca 2018 r. opłata za miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass wzrośnie z 29 zł do 40 zł, co jest spowodowane zmieniającymi się warunkami rynkowymi. Użytkownikom przysługuje prawo do anulowania subskrypcji przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego, w którym abonament zostanie automatycznie przedłużony, i naliczona zostanie opłata w wysokości odpowiadającej nowej cenie. Więcej informacji można znaleźć na stronie pomocy.

Zespół Xboxa rozesłał do posiadaczy Xbox Game Passów wiadomość, że od pierwszego czerwca (naprawdę Microsofcie, taki cios w dzień dziecka?) abonament wzrośnie o ponad 10 zł, czyli z 29 zł do 40 zł.

Nowa cena Xbox Game Passa nie sprawi, że oferta przestanie się opłacać.

Usługa oferuje nielimitowany dostęp do całej masy ciekawych gier. Choć, szczególnie z początku, były to głównie starsze produkcje, to z czasem klienci mogli cieszyć się też dostępem do premier takich jak Sea of Thievs czy State of Decay 2, które ma się dopiero pojawić w drugiej połowie maja.

REKLAMA

Dzięki Xbox Game Pass wybrane tytuły można pobrać za darmo, zainstalować i po prostu cieszyć się graniem tak długo, jak długo jest opłacany abonament. Dodatkowo kupienie gier, które nie są dostępne za darmo, jest tańsze o 20 proc., a dodatków o 10 proc. Dla osób, które chętnie testują nowe tytuły, to nadal dobra oferta.

Jeśli jednak zdecydowaliście, że 40 zł to za drogo, możecie kupić z Game Passową zniżką gry, w które chcecie zagrać. Potem dopiero anulować subskrypcję i zrezygnować z usługi.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA