1. Spider's Web
  2. Technologie

Do MCE 2018 pozostał niecały miesiąc, ale bilety lepiej kupić już teraz

Patronat medialny

Konferencja MCE 2018 zbliża się wielkimi krokami. Już w 5-6 czerwca w samym sercu Warszawy najlepsi programiści i projektanci UX/UI spotkają się, żeby rozmawiać o przyszłości technologii, dzielić się wiedzą i doświadczeniem. 

09.05.2018
17:39
Konferencja MCE 2018

MCE jest wyjątkową konferencją, która łączy świat projektantów i programistów. W ciągu ostatnich pięciu lat ponad 2400 osób wysłuchało 150 wykładów prowadzonych przez liderów branży technologicznej. Choć na początku skupiała się na technologiach mobilnych, teraz poruszana na niej tematyka dotyczy większości najważniejszych zagadnień zaprzątających głowy wizjonerów i pracowników branży. W tym roku 30 prelegentów z takich firm jak Google, Nvidia czy Zalando, będzie opowiadać między innymi o autonomicznych samochodach, wirtualnej rzeczywistości, blockchainie i big data.

Najciekawsze wykłady są skupione wokół motywu przewodniego #redefiningtech.

Konferencję otworzy Pete Trainor, autor bestsellerowego „Hippo. The Human Focused Digital Book”, który będzie przekonywał słuchaczy, że warto projektować i programować z myślą o tym, jak ma wyglądać nasz świat w przyszłości, a nie tylko jak mają wyglądać słupki przychodów.

Wśród innych ciekawych prelegentów warto zwrócić uwagę na Toma Greevera, autora książki „Projekt doskonały. Zadbaj o komunikację z klientem, wysoki poziom UX i zdrowy rozsądek”, który opowie o przedstawianiu decyzji designowej w projektach. Warto wybrać się też na sesję tematyczną, podczas której Joanna Chwastowska z DeepMind Health opowie o tym, jak można wykorzystać sztuczną inteligencję do poprawy opieki zdrowotnej, a Antonio Gulli z Google będzie mówił o samochodach autonomicznych. Sami organizatorzy polecają posłuchać Jassona Schrocka z BCG Digital Ventures, który poruszy trudny temat negatywnych efektów tzw. baniek filtrujących. Ale moim zdaniem na największe zainteresowanie może liczyć pracownik Google'a — Mike Alger. Opowie o tym, jak projektuje się doświadczenia użytkowników w VR.

MCE 2018 zabiera w kosmos.

Ponieważ jeden z tematów konferencji dotyczy wirtualnej rzeczywistości, a jak wiadomo najlepiej uczyć się przez doświadczenie, organizatorzy przygotowali dla uczestników konferencji wyjątkową niespodziankę. Gra VR przeniesie ich w kosmos, w którym będą musieli wykonać określone zadanie. Na szczęście nie będą zupełnie sami. Pomocną mechaniczną dłoń poda uczestnikom zabawy niespodziewany sojusznik.

W czwartek kończy się zniżka na bilety, więc do dzieła.

Warto się pospieszyć z kupnem biletów. Tylko do jutra obowiązuje cena regularna i zniżka grupowa do 30 proc. Jeśli więc zastanawiacie się, czy zabrać ze sobą na konferencję kolegów i koleżanki z pracy, lepiej przyspieszcie nieco proces decyzyjny. Bilety nie tylko drożeją, ale już powoli zaczynają się kończyć.

Konferencja MCE będzie się odbywać 5-6 czerwca w Warszawie. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę: z kodem MCE_SPIDERSWEB otrzymacie 10 proc. zniżki na bilety.

Patronat medialny
Najnowsze