1. Spider's Web
 2. Technologie

Projektanci i programiści tego świata - łączcie się! Zbliża się konferencja MCE 2018

Patronat medialny

W czerwcu odbędzie się konferencja MCE 2018, na której najlepsi projektanci UX/UI i programiści z czołowych firm technologicznych będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

25.04.2018
20:14
MCE 2018

Rzadko świat projektowania UX/UI i programowania ma szansę spotykać się na jednej konferencji. Po raz piąty na MCE w Warszawie nie tylko programiści i projektanci, ale też influencerzy i managerowie, praktycy z takich firm jak Google, IBM, Nvidia czy Zalando, będą dzielić się ze słuchaczami swoim doświadczeniem i wiedzą oraz wspólnie zastanawiać nad rolą technologii w kształtowaniu przyszłości.

Czy warto wybrać się na MCE 2018?

To już 5 edycja konferencji MCE. Jak co roku organizatorzy stawiają przede wszystkim na wiedzę merytoryczną i doświadczenie gości. 30 prelegentów przybędzie z całego świata, żeby podzielić się wiedzą praktyczną. Będą opowiadać o tym, jak na co dzień radzą sobie wyzwaniami rzucanymi im przez rozwijające się w zawrotnym tempie technologie.

MCE 2018 to dwa dni pełne wykładów i sesji tematycznych skupionych wokół najważniejszych tematów tech. Nie mogło więc zabraknąć panelu o blockchainie, big data i prywatności, autonomicznych samochodach i sztucznej inteligencji. Wystąpienia są podzielone na dwie równoległe ścieżki, jedną stworzoną z myślą o projektantach, drugą o programistach.

Wszystkie obszary tematyczne, które zostaną poruszone na konferencji:

 • iOS & Android development
 • Cross-platform development (między innymi: Flutter, Xamarin, React Native)
 • AI — sztuczna inteligencja
 • VR/ AR
 • Autonomiczne samochody
 • O ścieżce kariery i roli projektantów UX/UI w dobie zmian
 • Digital inclusion
 • Blockchain
 • Big data & prywatność
 • Animacje w UI
 • Design systems

Nie przyglądaj się biernie, decyduj o kształcie przyszłości.

#redefinigtech to hashtag przewodni imprezy. Organizatorzy namawiają, żeby nie zadowalać się jedynie obserwowaniem tego, jak technologia kształtuje przyszłość. W otwierającej konferencję prelekcji „Don't do things better, do better things” Pete Trainor, autor bestsellerowego „Hippo. The Human Focused Digital Book”, namawia, żeby być częścią zmiany, świadomie projektując i programując przyszłość nas wszystkich.

Nie zabraknie oczywiście after party, na którym będzie można networkingować ile dusza zapragnie.

Konferencja to przecież nie tylko zdobywa wiedza, ale też świetna okazja do poznania ciekawych ludzi z branży i nawiązania nowych znajomości.

Konferencja MCE będzie się odbywać 5-6 czerwca w Warszawie. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę: z kodem MCE_SPIDERSWEB otrzymacie 10 proc. zniżki na bilety.

Patronat medialny
Najnowsze